واکنش تند وزیر بهداشت به انتقاد اخیر زیباکلام واکنش تند وزیر بهداشت به انتقاد اخیر زیباکلام | آوتاف
خانه / اخبار داغ / واکنش تند وزیر بهداشت به انتقاد اخیر زیباکلام

واکنش تند وزیر بهداشت به انتقاد اخیر زیباکلام

تسنیم: وزیر بهداشت، به انتقاد اخیر صادق زیباکلام، روزنامه‌نگار درباره صادرات واکسن ایرانی کرونا واکنش تندی نشان داد.

در همین رابطه لینک‌های زیر را بخوانید:

کنایه زیباکلام به صادرات واکسن ایرانی کرونا

کنایه جهانپور و گنجی به زیباکلام درباره واکسن

6

نمکی:

* (با بیان اینکه برخی زحمت یک ساله مدافعان سلامت و سازندگان دارو و واکسن و… را نفی می‌کنند تا یک فرد یا جریانی را بزنند): ننگ بر این سیاست‌زدگی!

*  اکنون ما به سازنده برخی از مهمترین ابزارهای مقابله با کرونا از جمله ونتیلاتور و واکسن و… دست یافتیم و حتی برخی صادر می‌شوند که در دنیا بی نظیر است، در حالی که ما در شرایط تحریم این اقدامات را انجام دادیم.

* (با بیان اینکه برخی قلم به دست گرفتند (زیباکلام) که وقتی ما نمی‌توانیم دوچرخه بسازیم چرا ادعای تولید واکسن داریم؟): این افراد که چنین سخن می گویند، نمی‌دانند که اکنون آنتی بادی واکسن رازی و پاستور در بدنشان وجود دارد! این‌ها برای حرف زدن حتی به تاریخ نگاه نمی‌کنند که بیش از صد سال است ما واکسن می‌سازیم.

*  (با اشاره به اینکه وقتی می‌گوییم واکسن می‌سازیم و به عنوان ششمسن و هفتمین واکسن‌ساز بزرگ دنیا مطرح می‌شویم، نمی‌گویند دانشمندان این عرصه شبانه روز تلاش کردند و یک عظمت آفریدند): وقتی یک ورزشکار روی سکو می‌روند، عده‌ای با پرچم شیر و خورشید هم به این قهرمانی اشک شوق می‌ریزند ولی برای دانشمندان ما این موضوع فراهم نیست و گمنامانه در این عرصه جانفشانی می‌کنند.

* (با بیان اینکه برخی زحمت یکساله مدافعان سلامت و سازندگان دارو و واکسن و… را نفی می‌کنند تا یک فرد یا جریانی را بزنند): ننگ بر این سیاست‌زدگی چراکه این امر دور از اخلاق و انصاف است و تلاش‌های دانشمندان این سرزمین را زیر سؤال می‌برند.

حتما بخوانید:  اولین زن و شوهر ایرانی در فوتبال اروپا

* (با تاکید بر اینکه پیک چهارم را با عزت و عظمت مدیریت کردیم): میزان مرگ در پیک چهارم «یک‌دوم» پیک سوم بود و این به دلیل استفاده از زیرساخت شبکه، کلینیک‌های سرپایی که بار بیمارستان‌ها را کم کرد و شیوه موفق مراقبت در منزل بود.

* (با بیان اینکه قبلاً گفته بودم که اگر احساس کنم زحمات همکارانم زیر سؤال می‌رود و خون شهدای سلامت هدر می‌رود سخن خواهم گفت): هر کسی در مورد من هرچه بگویند پاسخی نمی‌دهم چراکه ما آمدیم کار کنیم و روی مین برویم.

* (با اشاره به اینکه متاسفانه برخی در انتخابات شوراها، زمانه و زمان را بر ما حرام کردند و با برگزاری میتینگ‌ها و سفره انداختن‌ها عامل شیوع کرونا شدند): دستور دادم از نامه‌های محرمانه مبارزه با کرونا، مهر «محرمانه» را بردارند تا بتوانم این مکاتبات را در اختیار رسانه‌ها قرار دهم.

* (با اشاره به اینکه در این نامه‌ها نوشتیم که جمع کنید تا کشور را گرفتار کرونا نکنید): نوشتیم که خبر داریم در افغانستان به دلیل فشار طالبان مردم آواره شدند و از مرزهای غیر رسمی وارد کشور می‌شوند و حفاظت از مرزها و جلوگیری از ورود اتباع غیرقانونی بدون ارزیابی بهداشتی و کرونایی امکانات گسترده می‌خواهد، برخی با آلودگی در مرکز کشور تردد می‌کنند که ناجا بخشی از ورودی‌های غیرمجاز را دستگیر کردند اما چگونه می‌توان اطمینان داشت که ویروس سرکش هندی در کشور شیوع نیابد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *