واکنش خاص برخی روزنامه‌ها به بازگشایی مدارس واکنش خاص برخی روزنامه‌ها به بازگشایی مدارس | آوتاف
خانه / اخبار داغ / واکنش خاص برخی روزنامه‌ها به بازگشایی مدارس

واکنش خاص برخی روزنامه‌ها به بازگشایی مدارس

برترین‌ها: امروز آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ است و طبق اعلام وزیر آموزش و پرورش، مدارس در شرایطی به صورت حضوری بازگشایی شدند که خانواده‌ها نگران سلامت فرزندان خود هستند. در همین راستا برخی روزنامه‌ها در شماره امروز خود به حواشی آغاز سال تحصیلی جدید پرداخته‌اند.

روزنامه جام جم با تیتر «شنبه بلاتکلیف»: نوشت: تصمیمات دقیقه نودی وزارت آموزش و پرورش درباره نحوه بازگشایی مدارس در اولین شنبه سال تحصیلی جدید خانواده‌ها را سرگردان کرده است.

واکنش خاص برخی روزنامه‌ها به بازگشایی مدارس

روزنامه ابتکار نیز تیتر « اول مهر در نیمه شهریور کرونایی!» برای بازگشایی مدارس انتخاب کرد و نوشت: سال تحصیلی ۹۹-۹۸ برای بسیاری با تعطیلی طولانی و شرایط مبهم و نامعلوم حاصل از شیوع کووید۱۹ جزو سال‌های عجیب تحصیلی بود که شاید با تعطیلی مدارس در زمان جنگ ۸ ساله میان ایران و عراق قابل مقایسه باشد.

واکنش خاص برخی روزنامه‌ها به بازگشایی مدارس

روزنامه رسالت نیز در انتقاد از آغاز حضوری سال تحصیلی با تیتر «زنگ‌ها برای که به صدا درمی‌آیند؟» اینگونه واکنش نشان داد: کرونا در شکار قربانیان چنان رمزآلود و مبهم عمل می‌کند که سلوک رفتاری‌اش به‌سادگی قابل رهگیری و دوراندیشی نیست و بازگشایی زودهنگام مدارس دو هفته زودتر از موعد سالیان قبل بر همین موضوع دلالت دارد و برای نخستین بار، باعث‌وبانی این ثبت رکورد تاریخی، کرونای بی‌مروت است که روشن نیست از چه قاعده مشخصی تبعیت می‌کند.

واکنش خاص برخی روزنامه‌ها به بازگشایی مدارس

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  آمریکا، جانشین سردار سلیمانی را تهدید به ترور کرد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *