واکنش قهرآمیز مسی مقابل تابلوی تعویض! واکنش قهرآمیز مسی مقابل تابلوی تعویض! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / واکنش قهرآمیز مسی مقابل تابلوی تعویض!

واکنش قهرآمیز مسی مقابل تابلوی تعویض!

ورزش سه: یک ربع به پایان بازی پی اس جی برابر لیون بود که تابلوی تعویض بالا رفت و مشخص شد که لیونل مسی باید از زمین بیرون برود. ژست مسی هنگام خروج از زمین، گویای همه چیز بود.

واکنش قهرآمیز مسی مقابل تابلوی تعویض!

مائورو ایکاردی در شبی که مثلث ترسناک پی اس جی متشکل از لیونل مسی، نیمار و کیلیان امباپه درخشش مورد انتظار را نداشت توانست گل پیروزی بخش تیمش را وارد دروازه لیون کند.

در دیداری که پی اس جی ۲-۱ برنده شد، این لیون بود که ابتدا با گل پاکتا پیش افتاد اما نیمار از روی نقطه پنالتی در نیمه دوم کار را برابر کرد.

پارک دو پرنس انتظار نمایشی درخشان از مثلث MNM داشت اما هر چه از بازی می گذشت، کمتر به نظر می رسید که شاهد اتفاقی خاص از سوی این سه مهاجم برجسته باشیم اما هیچکس انتظار نداشت که لیونل مسی تعویض شود.

واکنش قهرآمیز مسی مقابل تابلوی تعویض!

بازی به دقیقه ۷۵ رسیده بود که تابلوی تعویض بالا رفت و مشخص شد که لیونل مسی باید با تصمیم مائوریسیو پوچتینو جای خود را به اشرف حکیمی بدهد. مربی آرژانتینی برای عوض کردن روند بازی دست به یک کار ریسکی زد و بهترین و سرشناس ترین بازیکن خود را بیرون کشید. کمتر شاهد بوده ایم که لیونل مسی در میانه بازی تعویض شود و او که به سختی تصمیم سرمریی خود را باور می کرد با چهره ای بهت زده و ژستی متحیر زمین را ترک کرد.

مسی در حالی راهی نیمکت شد که ابتدا کمی مکث کرد و با نگاهی معنا دار به پوچتینو نشان داد که به هیچوجه از تعویض خود راضی نیست.

حتما بخوانید:  آقای اردکانیان! این فجایع دست شما را می‌بوسند

واکنش قهرآمیز مسی مقابل تابلوی تعویض!

مسی به روی نیمکت رفت و کنار هم تیمی هایش از جمله لئاندرو پاردس آرژانتینی نشست و چهره او همچنان تغییری نکرده بود و باور نمی کرد که زمین را ترک کرده است.

در هر صورت بازی به دقیقه ۹۳ رسیده بود که مائورو ایکاردی روی پاس امباپه توانست گل برتری را بزند تا دو امتیاز خانگی از دست نرود.

این سومین بازی لیونل مسی با پیراهن پی اس جی بود و او هنوز نتوانسته نه گل بزند و نه پاس گل بدهد. تعویض امروز نیز اخرین چیزی بود که مسی توقع داشت. فعلا برای لئو در پاریس آفتابی در کار نیست و باید به انتظار روزهای پیش رو نشست.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *