واکنش متفاوت رهبر انقلاب به شعار‌ها علیه ایشان واکنش متفاوت رهبر انقلاب به شعار‌ها علیه ایشان | آوتاف
خانه / اخبار داغ / واکنش متفاوت رهبر انقلاب به شعار‌ها علیه ایشان

واکنش متفاوت رهبر انقلاب به شعار‌ها علیه ایشان

باشگاه خبرنگاران جوان: حساب مجازی منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، تصویر نوشته‌ای را با عنوان روایتی جدید از واکنش رهبر انقلاب به شعارهایی که علیه ایشان داده میشد، به اشتراک گذاشت.

آبان امسال به‌دنبال اعتراضات به حق مردم، گروه‌های ضدانقلاب تلاش کردند تا با موج‌سواری به اهداف ناکام مانده خود در چهل سال اخیر دست یابند.

این روایت برگرفته از خاطره آیت‌الله خامنه‌ای از امام خمینی(ره) است. در ادامه تصویری از این تصویر نوشته را مشاهده می‌کنید:

واکنش رهبری به شعار‌های فتنه‌گران علیه ایشان

خانواده‌ی روح‌الامینی که فرزندشان در ماجرای کهریزک از دنیا رفت، خطاب به رهبر انقلاب گفتند:‌ ‌عدّه‌ای اهانت هایی به شما روا میدارند و این تحمّلش برای ما سخت است و ما را زجر میدهد.

‌آقا متذکّر میشوند که آدم اگر خودش را به این چیزها مشغول کند از مبانی و اصول دور می شود. ما دنیا را تکان دادیم، انقلاب همان خطّی را که شروع کرده تداوم می دهد و هنوز دنیا را تکان میدهد. اینکه گفته می شود مثلاً #مرگ_بر فلان، برای ما بد نیست و چیز تازه‌ای هم در انقلاب نیست. منافقین تابلوهایی را علیه امام بر سر چهارراه‌ها نصب میک ردند. من خدمت امام رسیدم. به امام گفتم بد نیست به‌جای این دروغ‌پردازی‌هایی که درباره‌ی شما می کنند بعضی از این شعارهای مرگ بر فلان را برای تعدیل نفس، علیه ما سر دهند. این فحش ها برای نفس ما خوب است.‌

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  جهانپور داروی موثر بر درمان کرونا را معرفی کرد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *