پرس این‌بار به رونالدو و مورینیو حمله کرد! پرس این‌بار به رونالدو و مورینیو حمله کرد! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پرس این‌بار به رونالدو و مورینیو حمله کرد!

پرس این‌بار به رونالدو و مورینیو حمله کرد!

خبرگزاری تسنیم: در حالی که هنوز طرفداران رئال مادرید در شوک اظهارات قبلی فلورنتینو پرس درباره ایکر کاسیاس و رائو گونسالس بودند، اکنون مشخص شده است که این مرد اسپانیایی اظهاراتی مشابه را هم درباره کریستیانو رونالدو و ژوزه مورینیو داشته است.

نشریه کنفیدنسیال، همان رسانه‌ای که فایل صوتی اولیه فلورنتینو پرس را منتشر کرده، اکنون یک فایل صوتی دیگر از اظهارات جنجال‌آفرین رئیس باشگاه رئال مادرید در سال ۲۰۱۲ را در دسترس عموم گذاشته است.

در بخشی از فایل صوتی منتشرشده جدید توسط کنفیدنسیال، پرس به کریستیانو رونالدو و ژوزه مورینیو حمله کرده است. در این فایل صوتی پرس درباره رونالدو می‌گوید: او دیوانه است. این پسر یک احمق است، مریض است. شما فکر می‌کنید که او یک آدم عادی است، اما اینطور نیست، وگرنه کارهایی که الان انجام می‌دهد را انجام نمی‌داد. این اواخر او دست به کارهای غیرعاقلانه‌ای زده است و همه هم دیده‌اند، اما خودش فکر نمی‌کند که این کارهای غیرعاقلانه‌اند.

پرس این‌بار به رونالدو و مورینیو حمله کرد!

در بخشی دیگر از این فایل استراق‌السمع شده، رئیس باشگاه رئال مادرید به سرمربی پرتغالی سابق این تیم در مدتی که او هدایت کهکشانی‌‌ها را برعهده داشت، حمله می‌کند و می‌گوید: «مندز (مدیر برنامه‌های مورینیو و رونالدو) هیچ نفوذی روی او (رونالدو) ندارد، درست مانند مورینیو. حتی برای مصاحبه‌ها. هیچی. اینها فقط یک مشت آدم‌های از خودراضی و لوس هستند، مربی تیم و رونالدو. نمی‌خواهند واقعیت را ببینند. اگر رفتارشان طور دیگری بود، خیلی بیشتر از اینها می‌توانستند از محل فروش حق استفاده تبلیغاتی از چهره‌شان پول دربیاورند.

مورینیو سال ۲۰۱۳ از رئال مادرید جدا شد و رونالدو پنج سال بعد در سال ۲۰۱۸ کهکشانی‌‌ها را به مقصد یوونتوس ترک کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  مشکلات را هیچ رئیس‌جمهوری نمی‌تواند حل کند

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *