پروژه سند «۲۰۳۰» در «ماه عسل» تکمیل شد؟! پروژه سند «2030» در «ماه عسل» تکمیل شد؟! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پروژه سند «۲۰۳۰» در «ماه عسل» تکمیل شد؟!

پروژه سند «۲۰۳۰» در «ماه عسل» تکمیل شد؟!

روزنامه اصولگرای جوان با انتقاد از حضور یاسمین اشکی در برنامه «ماه عسل» نوشت: حضور یاسمین اشکی در برنامه ماه عسل یکی از اصلی‌ترین قطعات سناریویی را تشکیل می‌دهد که وقتی آن را در کنار چند ماجرای پرسروصدای رسانه‌ای اخیر کشور می‌گذاریم به سرنخ‌های جالبی می‌رسیم.

برنامه پرمخاطب ماه رمضانی ماه عسل میزبان فردی به نام یاسمین اشکی می‌شود. دختر جوانی که اعلام می‌کند در حال آموزش به کودکان ایرانی در زمینه آشنایی با موضوعات جنسی (آشنایی با بدن و…) برای پیشگیری از آسیب‌های اخلاقی است. یاسمین مبتلا به یک بیماری خودایمنی بسیار نادر است که نشانه‌هایش شبیه ایدز است.

پروژه سند «2030» در «ماه عسل» تکمیل شد؟!

او بیماری‌اش را ژنتیکی مطرح می‌کند ولی اساس حرف او آموزش برای پیشگیری انتقال از طریق رابطه جنسی است. او در ادامه از خطر بیماری دستگاه تناسلی می‌گوید که بعضی از انواعش عامل سرطان است و مدعی می‌شود یک سونامی خطرناک طی ۱۰ سال آینده زنان و مادران ایرانی را تهدید می‌کند، لذا باید کودکان ایرانی واکسن پیشگیری از ویروس آن بیماری تناسلی را دریافت کنند.

به همین منظور و با همراهی برنامه ماه عسل، به‌عنوان یک سلبریتی در حوزه آسیب‌های اجتماعی معرفی و از مردم تقاضای کمک مالی می‌کند. اطلاعاتی که ویکی پدیا درباره یاسمین اشکی می‌دهد ناچیز است و البته مبهم. به این جمله دقت کنید«او وقتی تصمیم گرفت اطلاعاتی راجع به بیماری‌اش جمع‌آوری کند، متوجه شد که اطلاعات درباره بیماری‌های آمیزشی مثل ایدز بسیار اندک است. سپس به همراه دوستانش در صدد راه‌اندازی وب‌سایتی برآمد که اطلاعاتی راجع به سلامت جنسی ارائه دهد.»

گریزی بزنیم به ماجرای مدرسه، یک منبع آگاه اعلام می‌کند که ناظم مدرسه تاکنون به تجاوز به دانش‌آموزان اعتراف نکرده و گفته فقط به آنها فیلم غیراخلاقی نشان داده است. از سویی ادعای تجاوز توسط شاکیان مطرح نشده است و هنوز مدارکی برای اثبات این اتهام به دست نیامده، اتهام این مرد تاکنون فقط ترغیب و تشویق به فساد و فحشاست و مدارکی که باعث ثبت اتهام جدید در پرونده شود به دست نیامده است. این پرونده پس از آن تشکیل شد که مادر یکی از دانش‌آموزان فیلمی را در گوشی موبایل فرزند خود دید و با پیگیری موضوع فهمید فیلم از طریق ناظم مدرسه به دست پسر نوجوان رسیده است.

حتما بخوانید:  توئیت عجیب و غریب مهاجرانی درباره طالبان

با یک سرچ ساده در اینترنت می‌توان دریافت که مصرف واکسنی که اشکی از لزوم رواج آن در کشور سخن می‌گوید سال‌هاست در اسرائیل به دلیل نتایج مخربی که روی زنان داشته ممنوع اعلام شده است. اسرائیل به لحاظ پزشکی رژیم بسیار پیشرفته‌ای است.

آیا برنامه پربیننده ماه عسل آگاهانه اصلی‌ترین پازل سناریویی را تکمیل کرده که اجرای سند۲۰۳۰ در کشور را هدف قرار داده یا عوامل این برنامه ناخواسته در چنین تله‌ای گرفتار آمده‌اند. این سؤال بسیار مهمی است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *