پزشکِ انصاریان تغییر کرد؛ طب سنتی جایگزین شد پزشکِ انصاریان تغییر کرد؛ طب سنتی جایگزین شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پزشکِ انصاریان تغییر کرد؛ طب سنتی جایگزین شد

پزشکِ انصاریان تغییر کرد؛ طب سنتی جایگزین شد

خبرگزاری فوتبالی: پزشک معالج علی انصاریان با نظر خانواده او تغییر خواهد کرد و قرار است یک پزشک طب سنتی جایگزین او شود.

انصاریان که کمی بعد از بستری شدن مهرداد میناوند به دلیل سرایت ویروس کرونا به ریه ها به بیمارستان فرهیختگان مراجعه کرد و در آنجا بستری شد، در حال حاضر شرایط دشواری را تجربه می کند تا بنابر اخبار منتشره از سوی پزشکان وی، او نیز با درگیری شدید ریه شرایط وخیمی را پشت سر بگذارد.

در حالی که از بامداد روز گذشته حال جسمی علی انصاریان رو به وخامت بود و از مردم ایران درخواست شده بود برای شفای او دعا کنند، گروهی از پزشکان طب سنتی با حضور در بیمارستان فرهیختگان مدعی شدند که می توانند نسبت به تغییر وضعیت او اقدامات لازم را انجام دهند.

پزشک معالج انصاریان تغییر کرد

گروهی از پزشکان طب سنتی برای کمک به مداوای انصاریان به بیمارستان فرهیختگان رفتند و در گفت و گو با خانواده او اعلام کردند می‌توانند طی ۴۸ ساعت حال انصاریان را بهتر کنند، پس از این خبر گفته می شود در حالی که برادران و خواهران انصاریان با این موضوع مخالفت داشتند مادر انصاریان بعد از صحبت با اعضای خانواده رضایت داده تا این پزشکان اقدامات درمانی خود را برای تغییر وضعیت انصاریان آغاز کنند.

پزشکان بیمارستان فرهیختگان در پی سرایت ویروس به بخش های پایینی ریه مجبور به استفاده از دستگاه ونتیلاتور شدند تا شرایط او وخیم تر نشود. البته نقطه امیدوار کننده این بود که بخشی از ریه های او که درگیر ویروس کرونا بود، کمی بهبود پیدا کرده است.

حتما بخوانید:  بیانیه وزارت دفاع آمریکا درباره حمله ایران

در شرایطی که تلاش کادر درمان برای بهبود وضعیت جسمی این ستاره سابق فوتبال ایران ادامه خواهد داشت، باید منتظر ماند و دید که آیا تغییر پزشک معالج و حضور یک پزشک طب سنتی می تواند وضعیت این ستاره سابق فوتبال و حال حاضر سینما را بهبود بخشد یا خیر.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *