پست احساسی رونالدو پس از بازگشت به یونایتد پست احساسی رونالدو پس از بازگشت به یونایتد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پست احساسی رونالدو پس از بازگشت به یونایتد

پست احساسی رونالدو پس از بازگشت به یونایتد

خبرگزاری فارس: رونالدو پس از رسمی شدن انتقالش به منچستریونایتد در اینستاگرام پستی احساسی منتشر کرد و از حس و حالش پرده برداشت.

او گفت: هر کس مرا بشناسد می‌داند که چقدر تا همیشه عاشق منچستریونایتد هستم و هیچ وقت عشقم به این تیم پایان نمی‌یابد. سال‌هایی که در این باشگاه گذراندم بی‌شک شگفت‌انگیز بود. ما در اینجا راهی را با هم طی کردیم که با کلماتی طلایی نوشته شد و در تاریخ پرشکوه این باشگاه قرار گرفت. حسم را نمی‌توانم الان توضیح دهم وقتی می‌بینم که قرار است به اولدترافورد بازگردم. این اتفاق به مانند یک رویا برای من است. رویایی که تحقق یافته است.

وی ادامه داد: با اینکه در این سال‌ها من مقابل منچستریونایتد قرار گرفتم و یک حریف برای آنها بودم، هیچ وقت عشقم و احترام نسبت به طرفداران این تیم و حاضر در اولدترافورد کم نشد. بازگشت من به اولدترافورد و اتفاقی که الان برایم رخ داده ۱۰۰ درصد همیشه در رویایم بود.

رونالدو نوشت: اولین قهرمانی‌ام در لیگ، اولین جامم، اولین باری که به تیم ملی پرتغال دعوت شدم، اولین قهرمانی‌ام در لیگ قهرمانان اروپا، اولین کفش‌ طلایم و اولین توپ‌ طلایم. همه در اینجا رخ داد. این ورزشگاه خاص که باعث شد ارتباط عمیق بین من و شیاطین سرخ شکل گیرد. تاریخ در گذشته نوشته شد و حالا باید دوباره تاریخ سازی شود. من به شما قول می‌دهم.

کریستیانو در انتها نوشت: من در اینجا هستم. به جایی بازگشتم که به آن تعلق دارم. بیایید با هم یک بار دیگر موفقیت را رقم بزنیم.

حتما بخوانید:  بایدن: از حضور ایران در مذاکرات برجامی خوشحالیم

رونالدو در انتها تمام عشق و محبتش را به سرالکس فرگوسن نشان داد و پی‌نوشت مطلبش اظهار داشت: این برای توست!

پست احساسی رونالدو پس از بازگشت به یونایتد

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *