پسرِ شهلا ریاحی: مملکت صاحب ندارد؟ پسرِ شهلا ریاحی: مملکت صاحب ندارد؟ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پسرِ شهلا ریاحی: مملکت صاحب ندارد؟

پسرِ شهلا ریاحی: مملکت صاحب ندارد؟

خبرگزاری خبرآنلاین: ساعتی پیش خبر درگذشت شهلا ریاحی بازیگر و سینماگر پیشکسوت سینمای ایران در فضای مجازی منتشر شد. پسر این بازیگر در گفت‌وگویی ضمن بیان این نکته که در خارج از کشور به سر می‌برد، گفت: «نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که از صبح چند خبرنگار با من تماس گرفته‌اند. اگر خبری بود و اتفاقی افتاده بود حتما من باید زودتر با خبر می‌شدم. نمی‌دانم چرا چنین خبری را منتشر می‌کنند؟»

تکذیب درگذشت شهلا ریاحی توسط پسرش

فرزند این سینماگر می‌گوید: «من خودم الان خارج از ایران تحت درمان هستم چون خودم دچار بیماری شدم. واقعا نمی‌دانم این خبر از کجا در آمده است؟ اگر خدایی ناکرده اتفاقی افتاده باشد باید به خودم قبل از همه خبر بدهند اما چنین خبری را کسی به من نگفته است. اگر هم این‌طور نیست که چرا دوستان خبرنگار برای دیده شدن، چنین شایعاتی را دامن می‌زنند و باعث نگرانی خانواده‌ها می‌شوند؟ مگر زدن خبر تلخ درباره یک نفر چقدر اهمیت دارد که این‌طور با عجله و بدون منبع باعث نگرانی مردم می‌شوند؟»

وی در ادامه در صوتی که برای ما فرستاد خبر تکمیلی را اینطور بیان کرد: «من همین الان با مرکزی که مادر آنجا هستم تماس گرفتم گفتند مادر در سلامت کامل به سر می‌برند. اگر ممکن است از قول من بنویسید که برای چی این خبرنگارها این کارها را می‌کنند؟ می‌خواهند معروف شوند؟ خواهش می‌کنم این کارها را نکنند. من الان برای سکته مغزی خودم در بیمارستان هستم. چون ایران ۸۰میلیون برای درمان من می‌گرفتند، آمدم اینجا در کشور غریب مجانی مرا درمان کنند. آن وقت اینجا که می‌رسم خبر می‌دهند مادرت مرد. اینکارها چه معنی دارد؟»

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  آتش «هورالعظیم» ۲۵۰ نفر را راهی بیمارستان کرد

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. نمی دانم برخی جماعت بیکار چه علاقه ای به پخش چنین شایعاتی دارند و جالب اینکه اصلا از کارشان شرمنده هم نیستند؟! خب اگر خبری باشد رسانه ها دیگران را در جریان قرار خواهند داد دیگر! شما هم به زندگیتان برسید. با زنده یاد جمشید مشایخی هم همین کار را کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *