پیروزیِ پرسپولیس با تعویض طلایی برانکو پیروزیِ پرسپولیس با تعویض طلایی برانکو | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پیروزیِ پرسپولیس با تعویض طلایی برانکو

پیروزیِ پرسپولیس با تعویض طلایی برانکو

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های پرسپولیس و سپیدرود رشت در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این دیدار تیم پرسپولیس موفق شد با نتیجه یک بر صفر از سد میهمان خود بگذرد. آدام همتی در دقیقه ۹۰ گل پرسپولیس را به ثمر رساند.

قضاوت دیدار پرسپولیس – سپیدرود را علی صفایی بر عهده داشت. او در این دیدار به حسین ابراهیمی و مهرداد بایرامی از سپیدرود کارت زرد نشان داد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، شایان مصلح، احمد نورالهی، سیامک نعمتی، امید عالیشاه (۸۱ – آدام همتی)، بشار رسن، گادوین منشا (۴+۹۰ – حمیدرضا طاهرخانی) و علی علیپور.

ترکیب سپیدرود: کوروش ملکی، میلاد قربان‌زاده، میثم تهیدست، میلاد شیخ‌سلیمانی، امین جوادی‌مقدم، محمدرضا مهدوی، علیرضا عزت‌کرامت، حسین ابراهیمی (۷۱ – امین منوچهری)، یعقوب کریمی (۴۵ – حسین مجلی)، مهرداد بایرامی و محمد غلامی.

نیمه اول:

دقیقه ۵: پاس در عرض علی علیپور توپ را در محوطه جریمه سپیدرود به امید عالیشاه رساند که ضربه این بازیکن را کوروش ملکی در دو مرحله جمع کرد.

دقیقه ۱۰: پاسکاری تک ضرب بازیکنان پرسپولیس با شوت سیامک نعمتی همراه شد که ضربه این بازیکن با اختلاف کم از کنار دروازه سپیدرود به بیرون رفت.

دقیقه ۲۰: فرار علی علیپور از جناح چپ سپیدرود و پاس در عرض این بازیکن در محوطه شش قدم سپیدرود به منشا رسید که ضربه زیبا و پشت پای مهاجم پرسپولیس با فاصله اندک به بیرون رفت.

دقیقه ۲۳: شروع مجدد و بلند بیرانوند علی علیپور را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان سپیدرود قرار دارد، اما ضربه بی‌دقت این بازیکن با اختلاف زیاد از روی دروازه راهی اوت شد.

حتما بخوانید:  زیباترین خانه تهران چند قدم تا نابودی فاصله دارد

دقیقه ۲۷: حسین ابراهیمی به دلیل خطا روی علیپور اولین کارت زرد مسابقه را از صفایی دریافت کرد.

دقیقه ۳۲: کرنر ارسالی از احمد نورالهی در شلوغی محوطه جریمه به بازیکنان پرسپولیس رسید که ضربات متوالی شاگردان برانکو با برخورد به مدافعان سپیدرود از منطقه خطر دور شد.

دقیقه ۴۱: ارسال شجاع خلیل‌زاده به محوطه سپیدرود با ضربه سر علی علیپور همراه شد که این ضربه پرسپولیسی‌ها هم از روی دروازه سپیدرودی‌ها به بیرون رفت.

دقیقه ۲+۴۵: شوت احمد نورالهی از پشت محوطه جریمه را دروازه‌بان سپیدرود در اختیار گرفت.

نیمه دوم:

دقیقه ۴۵: حسین مجلی به جای یعقوب کریمی وارد زمین شد.

دقیقه ۵۰: امید عالیشاه با یک حرکت انفرادی دو بازیکن سپیدرود را از پیش رو برداشت اما این بازیکن هم با بی‌دقتی به بیرون رفت.

دقیقه ۵۳: مهرداد بایرامی از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۵۵: ارسال بلند بشار رسن از سمت راست دفاع سپیدرود داخل محوطه شش قدم به با ضربه سر منشا، به علیپور رسید که این بازیکن نتوانست دروازه خالی سپیدرود را باز کند وتوپ را به بیرون زد.

دقیقه ۵۷: شوت از راه دور امید عالیشاه را کورش ملکی در آغوش گرفت.

دقیقه ۶۵: پاس بلند بازیکنان پرسپولیس پشت دفاع سپیدرود به گادوین منشا رسید که این بازیکن با یک حرکت انفرادی دو بازیکن سپیدرود را از پیش رو برداشت اما بازهم ضربه بازیکن پرسپولیس راهی به دروازه پیدا نکرد و در دستان دروازه‌بان سپیدرود آرام گرفت.

دقیقه ۷۰: میلاد قربان‌زاده سومین بازیکن اخطاری سپیدرود در این مسابقه.

دقیقه ۷۱: امین منوچهرى به جاى ابراهیمى وارد زمین شد.

حتما بخوانید:  جزئیات اجرای طرح زوج و فرد در تهران

دقیقه ۷۵: ضربه سر سیامک نعمتی روی ارسال گادوین منشا با اختلاف بسیار اندک از کنار دروازه سپیدرود به بیرون رفت.

دقیقه ۷۹: پاس در عمق بازیکنان پرسپولیس در داخل محوطه جریمه به علیپور رسید اما پاس در عرض این بازیکن از مقابل گادوین منشا عبور کرد.

دقیقه ۸۱: آدام همتی به جای امید عالیشاه وارد زمین شد.

دقیقه ۸۳: چرخش و شوت زیبای علی علیپور را کوروش ملکی به زیبایی با پا دور کرد.

دقیقه ۸۷: شوت سر کش سیامک نعمتی هم توسط دروازه‌بان سپیدرود مهار شد.

دقیقه ۹۰: کرنر ارسالی بازیکنان پرسپولیس در رفت و برگشت در پشت محوطه جریمه به آدام همتی رسید که شوت سر کش این بازیکن به زیبایی گل اول سرخ‌پوشان را در این دیدار به ثمر رساند.

نکته قابل توجه در این دیدار این بود که تیم سپیدرود در طول بازی هیچ موقعیت خطرناکی روی دروازه پرسپولیس نداشت.

شاگردان برانکو با این پیروزی ۱۵ امتیازی شدند و به جایگاه دوم جدول رسیدند. 

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *