پیروزی دراماتیک سوئیس مقابل صربستان پیروزی دراماتیک سوئیس مقابل صربستان | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پیروزی دراماتیک سوئیس مقابل صربستان

پیروزی دراماتیک سوئیس مقابل صربستان

ایسنا: دیدار سوئیس و صربستان از گروه E جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۲۲:۳۰ آغاز شد که این دیدار با برتری دو بر یک سوئیس خاتمه یافت.

داور: فلیکس بریش (آلمان)ورزشگاه:وولگوگراد

ترکیب سوئیس: یان سومر، اشتفان لیشت اشتاینر، مانوئل آکانژی، هریس سفروویچ، گرانیت ژاکا، والون بهرامی، ریکاردو رودریگز، استیون زوبر، بلریم ژمایلی، فابین شار، ژردان شکیری.

ترکیب صربستان: استویکوویچ، یوسکو توسیچ، لوکا میلیوجویچ، پرانیسلوا ایوانوویچ، الکساندر میتروویچ، دوسان تادیچ، الکساندر کولاروف، نیکولا میلنکوویچ، فیلیپ کاستیچ، سرگئی ساویچ، نمانیا ماتیچ.

نیمه اول

بازی با سوت داور آلمانی آغاز شد.

 

در همان دقایق ابتدایی میتروویچ دو ضربه سر به سمت دروازه سوئیس زد که یکی از آن‌ها را یان سومر دفع کرد اما روی ضربه سر دوم در دقیقه ۴ کاری از پیش نبرد و دروازه‌اش را باز شده دید.

 

صربستان ۱ - سوئیس ۰؛ تا دقیقه ۳۴

 

صربستان ۱ - سوئیس ۰؛ تا دقیقه ۳۴

 

صربستان ۱ - سوئیس ۰؛ تا دقیقه ۳۴

 

در دقیقه ۲۰ ضربه سر فابین شار با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت تا دروازه صربستان بسته بماند. در ادامه هر چند بازیکنان سوئیس صاحب موقعیت هایی در زمین حریف شدند ولی بی دقتی مهاجمان این تیم باعث شد تا دروازه صرب ها بسته بماند و نیمه نخست با برتری یک بر صفر صربستان به پایان برسد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۳: ضدحمله سوییس توپ را به شکیری رساند که ضربه پا چپ این بازیکن بلوکه شد و در ریباند گرانیت ژاکا با ضربه‌ای استثنایی از پشت محوطه جریمه دروازه صربستان را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.

 

صربستان ۱ - سوئیس ۱؛ تا دقیقه ۷۲

 

صربستان ۱ - سوئیس ۱؛ تا دقیقه ۷۲

 

صربستان ۱ - سوئیس ۱؛ تا دقیقه ۷۲

 

دقیقه ۵۸: حرکت انفرادی شکیری در سمت راست با ضربه کات‌دار و زیبای این بازیکن همراه شد که توپ با برخورد به تیر دروازه به بیرون رفت.

حتما بخوانید:  شرط استفاده از رمز دوم‌های قبلی اعلام شد

در دقیقه ۷۰ ضربه ناگهانی امبولو را دروازه بان صربستان دفع کرد. در نهایت در دقایق پایانی در حالی که بازی با تساوی یک بر یک در جریان بود، حملات سوئیسی ها جواب داد و ژردان شکیری موفق شد گل دوم را نیز وارد دروازه صربستان کند. تا این دیدار با برتری ۲ بر یک سوئیس به پایان برسد.

 

صربستان ۱ - سوئیس ۲؛ تا دقیقه ۹۱

 

صربستان ۱ - سوئیس ۲؛ تا دقیقه ۹۱

 

با این نتیجه، در شبی که برزیل موفق شده بود کاستاریکا را شکست دهد و با ۴ امتیاز در صدر جدول گروه E قرار بگیرد، سوئیس هم ۴ امتیازی شد اما به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به سلسائو در رده دوم قرار گرفت. صربستان ۳ امتیازی هم یک پله بالاتر از کاستاریکای حذف شده به رده سوم سقوط کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *