پیروزی درخشان ایران برابر آمریکا در لیگ ملت‌ها پیروزی درخشان ایران برابر آمریکا در لیگ ملت‌ها | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پیروزی درخشان ایران برابر آمریکا در لیگ ملت‌ها

پیروزی درخشان ایران برابر آمریکا در لیگ ملت‌ها

فارس: تیم ملی والیبال ایران در هفتمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ مقابل آمریکا قرار گرفت و توانست حریف خود را در ۳ ست متوالی شکست دهد.

تیم ملی والیبال ایران در هفتمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ از ساعت ۲۰:۳۰ مقابل آمریکا قرار گرفت.

ولادیمیر آلکنو برای شروع این مسابقه از سعید معروف، سید محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، میثم صالحی، مسعودغلامی، صابر کاظمی و ارمان صالحی را روانه میدان کرد. در این مسابقه فیاضی در پست لیبرو قرار گرفت؛ ضمن اینکه امیر غفور، علی‌اصغر مجرد و محمدرضا حضرت‌پور با صلاحدید کادر فنی در جمع ۱۴ نفر اصلی قرار نداشتند.

پیروزی درخشان ایران برابر آمریکا در لیگ ملت‌ها

تیم ایران از ۶ مسابقه قبلی خود موفق به کسب ۴ پیروزی شد و دو مسابقه را به حریفان خود واگذار کرده بود.

ست نخست؛ ۲۵ بر ۱۹ به سود ایران

تیم ملی والیبال ایران بازی را خوب شروع کرد، اما آمریکایی‌ها زودتر به امتیاز ۸ رسیدند و در امتیاز ۸ بر ۷ به سود آنها بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. در ادامه شاگردان آلکنو توانستند عملکرد بهتری داشته باشند و نتیجه را ۱۴ بر ۱۱ به سود خود تغییر دهند. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به سود تیم ملی والیبال ایران خاتمه پیدا کرد.

تیم ملی والیبال ایران در هشتمین مسابقه خود فردا (پنجشنبه، ۲۰ خرداد) از ساعت ۱۲٫۳۰ مقابل صربستان و شاگردان اسلوبودان کواچ قرار خواهد گرفت.

ست دوم؛ ۲۵ بر ۲۳ به سود ایران

ترکیب تیم ایران برای شروع ست دوم تغییری نکرد و شاگردان آلکنو توانستند با نتیجه ۸ بر ۵ از حریف خود پیش بیفتند تا بازیکنان به وقت استراحت فنی اول بروند.  در ادامه آمریکایی‌ها توانستند به بازی برگشته و نتیجه را در امتیاز ۱۰ به تساوی بکشانند. در امتیاز ۱۶ بر ۱۴ به سود ایران یک بار دیگر تیم‌ها به وقت استراحت فنی رفتند.  این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

حتما بخوانید:  آخرین وضعیت پرونده «هنگامه شهیدی»

ست سوم؛ ۲۵ بر ۲۳ به سود ایران

ترکیب تیم برنده در ست سوم هم تغییری نکرد. عملکرد درخشان میثم صالحی و صابر کاظمی در دو ست قبلی بازیکنان و کادر فنی آمریکا را کلافه کرد. در امتیاز ۸ بر ۵ به سود ایران بازیکنان به وقت استراحت فنی اول رفتند.  در این ست چندین بار شاهد رالی‌های جذاب بین دو تیم بودیم. در امتیاز ۱۶ بر ۱۵ به سود ایران، یک بار دیگر بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند تا به صحبت سرمربیان خود گوش کنند. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *