چه کسانی جریان اصلاحات را به کُشتن دادند؟ چه کسانی جریان اصلاحات را به کُشتن دادند؟ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / چه کسانی جریان اصلاحات را به کُشتن دادند؟

چه کسانی جریان اصلاحات را به کُشتن دادند؟

روزنامه اصولگرای فرهیختگان در یادداشتی، مساله ردصلاحیت‌ها را به عنوان عامل شکست اصلاحات رد می‌کند و می‌نویسد: مساله اصلاح‌طلبان و چهره‌های نزدیک به دولت در این دوره رقابت‌های مجلس برخلاف آنچه ادعا می‌شود، چسبندگی به دولت، بی‌عملی و ناکارآمدی بوده که درنهایت منجر به کاهش پایگاه اجتماعی این جریان شده است.

روزنامه اصولگرای صبح نو که به جریان قالیباف نزدیک هم هست نوشت: سؤال آنجاست که جریانی که با شعار یاران هاشمی وارد انتخابات شده و خط سیاسی خود را همان خطی تعریف کرده بود که شخص رییس دولت تعریف کرده و خود را مفتخر به قدم‌گذشتن در مسیر سیاست‌های مرحوم هاشمی‌رفسنجانی می‌دانست، چرا نتوانست اندک رغبتی برای حامیان سیاسی خود فراهم کند؟ مگر جز این است که رییس‌جمهور فعلی، ۶سال قبل در نبردهای انتخاباتی، خود را ادامه‌دهنده راه آن مرحوم معرفی می‌کرد؟! چه اتفاقی افتاده که حالا حنای این جریان سیاسی نه فقط برای مردم عادی که حتی برای حامیان سیاسی‌اش هم رنگی ندارد. تا وقتی که بشود شکستن کاسه و کوزه‌ها را بر سر مراکز نظارتی شکست، نیازی به اعتراف به باخت نیست؛ یک‌جور دوپینگ برای در رفتن از اعتراف به شکست!

محمدقوچانی که سردمدار ماجرای حضور در انتخابات بود و با پرچم کارگزاران به تحریم انتخابات «نه» گفته بود، روز شنبه در یادداشتی، قهر دیگر اصلاح‌طلبان و مدیریت ضعیف عارف را دلیل شکست دانست:”ما از اصولگرایان شکست نمی‌خوریم، ما به خود می‌بازیم به کارنامه «امید» و به قهر «مشارکت» اما چه نسبتاً توفیق یابیم چه مطلقاً شکست بخوریم این تازه آغاز داستان است برای بازسازی جبهه اصلاحات که دیگر نمی‌تواند در میانه بوروکرات‌های راست و رادیکال‌های چپ له شود”.

حتما بخوانید:  نمایشگاه عکس شش زن ایرانی در واشنگتن

 

برخی واکنش‌های فعالان رسانه‌ای به شکست اصلاحات 

چه کسانی جریان اصلاحات را به کُشتن دادند؟

 

 

چه کسانی جریان اصلاحات را به کُشتن دادند؟

 

 

چه کسانی جریان اصلاحات را به کُشتن دادند؟

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *