کادر درمان در دست تعدیل است، مزاحم نشوید! کادر درمان در دست تعدیل است، مزاحم نشوید! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / کادر درمان در دست تعدیل است، مزاحم نشوید!

کادر درمان در دست تعدیل است، مزاحم نشوید!

برترین‌ها: حالا که کم کم قائله کرونا در حال فروکش است، آن هشتگ‌های «کادر درمان» و به اشتراک‌گذاری تصاویر فداکاری پزشکان و پرستاران هم افت کرده، حالا خبر‌های عجیبی از شبکه‌های اجتماعی به گوش می‌رسد. این توئیت‌ها را بخوانید، شگفت‌زده می‌شوید!

کادر درمان در دست تعدیل است، مزاحم نشوید!

کاربری به نام مانی مستان نوشت: ‏تا همین دو هفته‌پیش، پرستاران و کادرِ درمان و …، مدافعانِ سلامت بودند، اما امروز سونامیِ تعدیلِ نیرو شروع شده و در تنها یک بیمارستان؛ ۷۰نفر از «مدافعانِ سلامت» از کار بی‌کار شدند! جالب اینکه یکی از پرسنلی که کرونا گرفت و خوب شد و برگشت، اخراج شد!

کاربری هم به نام دیوید ویچ اینگونه واکنش نشان داد: ‏بیمارستان … یک بیمارستان خصوصی است با۱۲۰۰پرسنل دو ماه درگیر کرونا بودن درآمد بیمارستان به شدت کم شده الان هم بیمار کرونایی نمیگیرندولی مراجعه کننده هم ندارند بخاطر ترس مردم از ابتلا و حالا رئیس بیمارستان تصمیم به تعدیل ۴۰۰ نفر میگیره دو ماه مبارزه مستقیم با کرونا وحالا بیکاری.

محسن سوهانکی، یکی دیگر از کاربران نوشت: ‏خبر از تعدیل ⁧کادر درمان⁩ میاد! وقتی از فضای ⁧تجارت درمان⁩ خارج شدیم و ⁧پیشگیری⁩ از بیماری به وضوح نسبت به ویزیت‌های و جراحی‌ها و آزمایش‌ها و. غیرضروری الویت پیدا کرده، سهامدار‌ها و مسئولین و … بیمارستان‌های خصوصی که اکثرا پزشک هستند تعدیل را شروع کردند!

کاربر دیگری با نام شعیب شاه‌زمانی نوشت: در ادامه تقدیر و تشکر‌های فراوان و پاداش‌های متعددی که به‌خاطر فداکاری‌های کادر درمان داره پشت سر هم به اون‌ها تعلق میگیره، امروز یه خبر دیگه هم به دستم رسید: ۴۰ نفر از پرسنل بیمارستان … حتی پرسنل رسمی -اعم از پرستار و غیر پرستار- تعدیل نیرو (اخراج) شدند. قدرشناس کی بودی تو؟

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  آمریکا: ایران را به میز مذاکره برمی‌گردانیم

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *