کاهانی: فیلم توقیفی‌ام بین آقایان پخش شده است کاهانی: فیلم توقیفی‌ام بین آقایان پخش شده است | آوتاف
خانه / اخبار داغ / کاهانی: فیلم توقیفی‌ام بین آقایان پخش شده است

کاهانی: فیلم توقیفی‌ام بین آقایان پخش شده است

برترین‌ها: عبدالرضا کاهانی در رابطه با فیلم توقیفی خود با نام ارادتمند نازنین، بهاره، تینا اعلام کرد که این فیلم در بین مدیران وزارت ارشاد و خانواده‌های آن‌ها پخش شده است.

کاهانی با انتشار بخشی از فیلمش در اینستاگرام خود نوشت:

جهت اطلاع.

مدت‌هاست نسخه‌ی خصوصی فیلم #ارادتمند_نازنین_بهاره_تینا که در اختیار #وزارت_ارشاد است؛ میان مدیران، مسئولان سینمایی، خانواده‌های آن‌ها و حتی اهالی سینما -به شکل غیر قانونی و قاچاق- دست به دست می‌شود، اما پس از حدود پنج سال که از ساخت فیلم می‌گذرد به سازندگانش هشدار می‌دهند؛ مردم و تماشاگران خارجی اجازه‌ی تماشای آن را ندارند!

بدون تردید گرفتاری مردم -در این روز‌های عجیب و سخت- مهم‌تر از حواشی تمام نشدنی فیلم من است، اما قول می‌دهم در این جنگ نابرابر با وزارت ارشاد، راهی برای نمایش و انتشار عمومی فیلم پیدا کنم.

لطفا اندکی دیگر صبر کنید و به من حق بدهید که مدت‌هاست با مجوز وزارت ارشاد فیلم نمی‌سازم و رؤیاهایم را مستقل از نظارت سانسورچی‌ها در چهار گوشه‌ی جهان جستجو می‌کنم.

ارادتمند شماعبدالرضا کاهانی

کاهانی: فیلم توقیفی‌ام بین آقایان پخش شده است

 

بخش‌هایی از فیلمی که کاهانی در صفحه خود منتشر کرده در ادامه می‌ببنید:

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. مگر این چیزهای رنگارنگی که از شبکه خانگی پخش میشود بهتر و درست ترند؟ چون پولی است به انها گیر نمی دهند؟ البته اگر کسی آن ریختی بیاید بیرون که دیگر سرنوشتش معلوم است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *