کاهش وزن ترسناکِ ستاره سریال «بازی مرکب» کاهش وزن ترسناکِ ستاره سریال «بازی مرکب» | آوتاف
خانه / اخبار داغ / کاهش وزن ترسناکِ ستاره سریال «بازی مرکب»

کاهش وزن ترسناکِ ستاره سریال «بازی مرکب»

روزیاتو: هو یئون جونگ بازیگر زن سریال Squid Game از کاهش وزن شدید خود پس از موفقیت این سریال کره ای گفته است.

برای اولین بار، پس از حضور در مراسم LACMA Art & Film Gala در نوامبر سال ۲۰۲۱ بود که کاربران شبکه های اجتماعی نسبت به کاهش وزن شدید و اندام بسیار لاغر بازیگر کره ای او واکنش نشان داده و ابراز نگرانی کردند.

در مصاحبه جدیدی با Star News، این مدل-بازیگر کره ای فاش کرده که در ماه های اخیر به شدت وزنش کاهش پیدا کرده و دلیل آن را برنامه فشرده ی نتفلیکس برای تبلیغ سریال Squid Game در ایالات متحده عنوان کرده است. این بازیگر اهل سئول گفته است که او در بین این همه جلسه تبلیغاتی، سفر و مصاحبه حتی وقتی برای غذا خوردن ندارد.

تصاویری ترسناک از کاهش وزن ستاره «بازی مرکب»

تصاویری ترسناک از کاهش وزن ستاره «بازی مرکب»

هو یئون جونگ در مصاحبه ای دیگر این باره گفته است :«به همین خاطر، وزن زیادی از دست داده ام. تمام لباس هایی که وقتی به اینجا آمدم فیت تنم بودند اکنون بسیار گشاد هستند». در یکی از عکس هایی که در مراسم گالا از این بازیگر ۲۷ ساله گرفته شده و او آن را در اینستاگرامش منتشر کرده بیش از پیش باعث نگرانی شده است. در این عکس، جونگ یک ژست معمولی و کلیشه ای گرفته و ظاهراً در بالکن یک هتل یا آپارتمان است و یک لباس بسیار بلند و بدون آستین به تن دارد و به خوبی کاهش وزن شدید این بازیگر در بالا تنه را به تصویر می کشد.

تصاویری ترسناک از کاهش وزن ستاره «بازی مرکب»

تصاویری ترسناک از کاهش وزن ستاره «بازی مرکب»

انتشار این تصاویر باعث نگرانی کاربران شبکه های مجازی شده است. یکی از این کاربران نوشته است:«تو را در Squid Game دوست داشتم، فکر می کنم که یک بازیگر و انسان فوق العاده هستی.اصلا نمی خواهم منفی نگر باشم، تنها می خواهم بگویم که دیدن تو در این لباس سیاه کمی مرا نگران می کند. می دانم که مدل ها باید به یک استاندارد وزنی خاص برسند، اما لطفاً مطمئن شو که خوب غذا می خوری و با یک متخصص تغذیه کلی کار می کنی و مطمئن شو که سلامت فیزیکی و روانی ات خوب است و از طریق غذا خوردن انرژی کافی دریافت می کنی».

حتما بخوانید:  توضیح درباره قیمت‌های جدید محصولات سایپا

تصاویری ترسناک از کاهش وزن ستاره «بازی مرکب»

تصاویری ترسناک از کاهش وزن ستاره «بازی مرکب»

جونگ پیش از ورود به عرصه بازیگری یک مدل بوده و برای برندهای Fendi و Chanel کار کرده بود. در واکنش به کاهش وزنش، جونگ در مصاحبه با هالیوود ریپورتر گفته است :«نمی توانستم پا به پای سرعت محبوبیت Squid Game پیش بیایم زیرا از زمان شیوع کرونا، فکر می کنم که همه چیز سریع تر است و حتی به شکل آنلاین رخ می دهد، خیلی زود همه چیز اتفاق می افتد. پا به پای آن پیش رفتن دشوار بود. وقتی سریال محبوب شد در عرض یک هفته سه کیلو وزن کم کردم. نمی توانستم غذا بخورم. استرس نبود، این حس را نمی شناختم. با خود می گفتم چه اتفاقی دارد می افتد، من کی هستم؟ به نحوی داشتم خودم را گم می کردم».

تصاویری ترسناک از کاهش وزن ستاره «بازی مرکب»

کاربری دیگر در واکنش به تصاویر کاهش وزن شدید این بازیگر محبوب سریال Squid Game گفته است: «تو واقعاً زیبا هستی اما من در مورد آن کس با لباس سیاه نگران شدم، حالت خوبه؟ خوب غذا می خوری؟ مواظب خودت باش، خودت و سلامتی ات در اولویت قرار دارین». یک کاربر دیگر نگرانی خود را چنین اظهار کرده است :«تو داری لاغر و لاغرتر می شوی… امیدوارم که شاد باشی و سلامت عمومی ات را حفظ کنی».

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *