کی‌روش رفت کلمبیا، خداداد ساکت شو! کی‌روش رفت کلمبیا، خداداد ساکت شو! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / کی‌روش رفت کلمبیا، خداداد ساکت شو!

کی‌روش رفت کلمبیا، خداداد ساکت شو!

کارلوس کی‌روش که بعد از اتمام همکاری هشت ساله با تیم ملی ایران به‌عنوان سرمربی تیم ملی کلمبیا معرفی شد.  خداداد عزیزی که سابقا انتقادات فراوانی به کارلوس کی روش در زمان مربی‌گری تیم ملی فوتبال کشورمان داشت، پیشتر مدعی شده بود که: اگر یک پیشنهاد بزرگ برای کی‌روش می‌آمد او حاضر می‌شد به تیم ملی ایران بیاید؟، اگر کی روش پس از رفتن از تیم ملی پیشنهاد داشت، من برای همیشه سکوت می کنم و حرف  نمی زنم!

کی‌روش رفت کلمبیا، خداداد ساکت شو!

این مهاجم سابق تیم ملی فوتبال که قول داده بود که اگر کی روش از تیم بزرگی پیشنهاد داشت، سکوت می کند، حالا تیم ملی کلمبیا که تیم قوی تر و بزرگتر از تیم ملی کشورمان به لحاظ فنی و تاکتیکی هست و در رنکینگ جهانی رتبه ۱۲ را دارد و بسیاری از ستاره های آن در تیم های اروپایی حضور دارند کی روش را به خدمت گرفته است.

کی روش رسما کار خود را به عنوان مربی تیم ملی کلمبیا آغاز کرده است. رفتن کی روش به تیم کلمبیا نشان می دهد که بخشی از موج منفی ایجاد شده علیه سرمربی سابق تیم ملی کذب محض بوده و به نوعی علیه او اجحاف شده است.

حضور کی روش در تیم ملی ثبات را برای ملی پوشان به ارمغان آورد و دوبار حضور در جام جهانی نیز از دستاوردهای ارزنده کی‌ روش بود. تنها مقصر ناکامی تیم ملی در جام ملت های آسیا کی روش نبود و اکنون او به جای هدایت تیم ملی که افرادی چون کنعانی زادگان در آن حضور دارند با ستارگان بزرگ تیم ملی کلمبیا همکاری خواهد کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  اولتیماتوم ۴۸ساعته گل‌محمدی به وزیر ورزش!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *