گشایش دوباره در آزادی؛ ممنوعیت تازه در تلویزیون گشایش دوباره در آزادی؛ ممنوعیت تازه در تلویزیون | آوتاف
خانه / اخبار داغ / گشایش دوباره در آزادی؛ ممنوعیت تازه در تلویزیون

گشایش دوباره در آزادی؛ ممنوعیت تازه در تلویزیون

برترین‌ها: بازی ایران – اسپانیا دو حاشیه پررنگ داشت؛ یکی حضور خانوادگی در استادیوم آزادی و دیگری مساله کارلس پویول. حالا رسانه دولت (ایران آنلاین) می‌گوید «آزادی» در بازی با پرتغال هم خانوادگی خواهد بود از آن طرف معاون سیما (مرتضی میرباقری) درباره حضور ناکام کارلس پویول در تهران هم گفته: «لزومی ندارد یک چهره خارجی برای حضور چند دقیقه‌ای‌اش در برنامه ورزشی، چند صد میلیون پول دریافت کند»

معاون سیما به ایلنا می گوید: «لزومی ندارد یک چهره خارجی برای حضور چند دقیقه‌ای‌اش در برنامه ورزشی، چند صد میلیون پول دریافت کند، بنابراین ما از ابتدا هم تصمیمی برای حضور کارشناس خارجی در برنامه ۲۰۱۸ نداشتیم»

مرتضی میرباقری گفت: بعد از دعوت فیگو کاپیتان تیم ملی پرتغال در برنامه سال گذشته حواشی زیادی شکل گرفت که لزومی ندارد یک چهره خارجی برای حضور چند دقیقه‌ای‌اش در برنامه ورزشی، چند صد میلیون پول دریافت کند.

حضور ورزشکاران خارجی در صداوسیما ممنوع شد

وی ادامه داد: همان موقع رسانه ملی اعلام کرد که هزینه حضور این چهره‌های خارجی از سوی اسپانسرها بوده و به هیچ وجه از بودجه صداوسیما هزینه نشده است. این مساله در رسانه ملی ولو این‌که اسپانسر هزینه حضور یک کارشناس خارجی را بدهد مورد بررسی قرار گرفت و رئیس شورای ورزش سیما بعد از بررسی و این‌که جلوی حواشی را بگیرد، رسماً ابلاغ کرد دعوت از کارشناسان خارجی در برنامه‌های ورزشی و پرداخت چند صد میلیونی برای چند دقیقه حضور ولو این‌که از سوی اسپانسر هم صورت بگیرد، ممنوع و مخالف سیاست‌های رسانه ملی است.

میرباقری تصریح کرد: بنابراین ما از ابتدا هم تصمیمی برای حضور کارشناس خارجی در برنامه ۲۰۱۸ نداشتیم. بهتر است به جای پرداختن به حواشی، انرژی خودمان را برای حمایت از تیم ملی قرار بدهیم. همچنین برنامه‌سازان نباید درگیر حاشیه شوند و از خلاقیت‌های خودشان برای حمایت از ورزشکاران استفاده کنند.

حتما بخوانید:  کی‌روش در نود، فردوسی پور عادل می‌ماند؟!

اما اوضاع آن قدرها هم بد نیست و امروز ایران آنلاین به نقل از مدیر مجموعه ورزشی آزادی تهران از کسب مجوزهای لازم برای پخش مسابقه تیم ملی ایران با تیم ملی پرتغال در این ورزشگاه خبر داد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *