گلزنی آقای رئیس‌جمهور در مسابقه فوتبال گلزنی آقای رئیس‌جمهور در مسابقه فوتبال | آوتاف
خانه / اخبار داغ / گلزنی آقای رئیس‌جمهور در مسابقه فوتبال

گلزنی آقای رئیس‌جمهور در مسابقه فوتبال

عصر ایران: رئیس جمهور فرانسه که چشم به انتخابات سال آینده در این کشور دارد، کفش و لباس فوتبالی پوشید و عنوان بازیکن در یک بازی خیریه شرکت کرد و از روی نقطه پنالتی گل زد.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، مکرونِ ۴۳ ساله پس از گپ و گفت با “بریژیت” همسرش به “مارسل دسایی” بازیکن سابق تیم ملی فرانسه و “آرسن ونگر” سرمربی سابق تیم آرسنال انگلستان که مربیگری دو تیم مسابقه خیریه را برعهده داشتند، لبخند زد و داخل زمین فوتبال شهر “پواسی” شد.

این بازی خیریه به منظور جمع‌آوری پول برای بنیاد بیمارستان‌های فرانسه در شهر “پواسی” در نزدیکی پاریس برگزار شد. مکرون در برابر تیمی متشکل از کارکنان بیمارستان “Saint-Germain-en-Laye” شهر پواسی بازی کرد.

تمرین امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه پیش از بازی خیریه فوتبال در برابر کادر درمان شهر پواسی فرانسه/ عکس: رویترز

گلزنی آقای رئیس‌جمهور در مسابقه فوتبال

اولین “پا به توپ” شدن مکرون تشویق هواداران و تماشاچیان را برانگیخت. ورود او باعث شد تا بازیکنان تیم حریف که به خوبی پیش‌روی می‌کردند، عقب بکشند و مکرون فضای بیشتری داشته باشد.

گلزنی آقای رئیس‌جمهور در مسابقه فوتبال

مکرون به عنوان بازیکن خط میانی در این مسابقه شرکت کرد و پس از اینکه یکی از بازیکنان تیم حریف در محوطه جریمه هم‌تیمی او (مکرون) را به زمین زد، رئیس جمهور فرانسه برای زدن ضربه پنالتی به محوطه جریمه دعوت شد.

مکرون توپ را با ضربه‌ای آرام به مرکز دروازه زد و دروازه بان که زودتر  از ضربه شیرجه زده بود، در مهار توپ اشتباه کرد. دروازه‌بان حریف تنها توانست با پا ضربه ای به توپ بزند و نتوانستمانع ورود آن به دروازه بشود.

حتما بخوانید:  پیام صوتی به اینستاگرام اضافه شد

بازی رئیس جمهور فرانسه در یک بازی فوتبال خیریه در برابر کادر درمان بیمارستان شهر “پواسی” در نزدیکی پاریس/ عکس” رویترز

گلزنی آقای رئیس‌جمهور در مسابقه فوتبال

گل مکرون که ۱۰ دقیقه پس از شروع نیمه اول بازی زده شد، نتیجه بازی را ۱-۱ مساوی کرد.

در این بازی خیریه پیشکسوتانی مانند “رابرت پیرس” ستاره سابق تیم ملی فرانسه و تیم باشگاهی آرسنال حضور داشتند. رقبای آنها نیز کادر درمان بیمارستان شهر پواسی و مبارزان خط مقدم در نبرد با کرونا بودند.

گلزنی آقای رئیس‌جمهور در مسابقه فوتبال

تصاویری از بازی و پنالتی مکرون در کانال‌های خبری پخش شد.

درآمد حاصل از این بازی و فروش ۳ هزار بلیط آن به یک موسسه خیریه در بیمارستان شهر پواسی اختصاص یافت. این موسسه تحت مدیریت بریژیت مکرون همسر رئیس جمهور فرانسه است.

گلزنی آقای رئیس‌جمهور در مسابقه فوتبال

مکرون تنها رهبر جهان نیست که به منظور جلب توجه هواداران به قدرت ورزش تکیه می‌کند. “رجب طیب اردوغان” رئیس جمهور ترکیه نیز پیشتر در فضای زمین فوتبال دیده شده و “ولادیمیر پوتین” رئیس جمهور روسیه نیز بارها در لیگ های آماتور هاکی روی یخ حاضر شده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *