یوفا: با کشور‌هایی که دسترسی زنان به استادیوم محدود است بازی نمی‌کنیم یوفا: با کشور‌هایی که دسترسی زنان به استادیوم محدود است بازی نمی‌کنیم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / یوفا: با کشور‌هایی که دسترسی زنان به استادیوم محدود است بازی نمی‌کنیم

یوفا: با کشور‌هایی که دسترسی زنان به استادیوم محدود است بازی نمی‌کنیم

ورزش سه: پس از این که جانی اینفانتینو دیشب در مراسم بهترین های فیفا نسبت به حضور زنان در ورزشگاه ها واکنش نشان داد حالا یوفا نیز به این قضیه ورود کرده است.

طی ماه های گذشته بحث ورود زنان به ورزشگاه ها داغ تر از گذشته دنبال می شود و فشار نهاد های جهانی به فدراسیون فوتبال ایران برای حضور هر چه زودتر زنان در استادیوم ها هر روز بیشتر از روز قبل می شود.

همین دیشب بود که جانی اینفانتینو،رئیس فیفا، در حاشیه مراسم بهترین های سال نسبت به ورود زنان ایرانی به ورزشگاه ها ابراز امیدواری نمود و اعلام کرد این اتفاق باید سریع تر عملی شود.

حالا و پس از گذشت کم تر از یک روز از صحبت های رئیس فیفا، اتحادیه فوتبال اروپا یعنی یوفا نیز به بحث حضور زنان در ورزشگاه ها واکنش نشان داد.

یوفا با قرار دادن توئیتی در صفحه رسمی توئیتر خود به شکلی جالب نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و عنوان کرد: “به تمام ۵۵ تیم ملی عضو یوفا و تمام تیم های باشگاهی اعلام می شود که آن ها نباید در هیچ کشوری که اجازه حضور زنان در استادیوم ها را نمی دهند، به رقابت بپردازند.”

یوفا بازی با تیم‌های ایرانی را ممنوع کرد

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  کنایه کواکبیان به ولایتی: کار را به جوان‌تر‌ها بده

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *