یک نماینده: دیگر ظریف را به مجلس راه ندهید یک نماینده: دیگر ظریف را به مجلس راه ندهید | آوتاف
خانه / اخبار داغ / یک نماینده: دیگر ظریف را به مجلس راه ندهید

یک نماینده: دیگر ظریف را به مجلس راه ندهید

ساعت ۲۴: محمد رضا صباغیان بافقی نماینده مردم مهریز در مجلس در اخطار میان دستور حلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس با استناد به اصل سوم قانون اساسی بیان کرد: در ارتباط با سوال آقای ابطحی از وزیر امور خارجه تذکر می دهم. رفتار امروز وزیر امور خارجه باعث تضعیف جایگاه مجلس شد اگرچه که ممکن است با طرح چنین سوالی موافق نباشم.

یک نماینده: دیگر ظریف را به مجلس راه ندهید

وی افزود: وزیر امور خارجه برای جلسه شورای امنیت جلسه مجلس را به راحتی ترک کرد. انتظار بود که هیات رئیسه و رئیس مجلس از حقوق نمایندگان دفاع کنند. چگونه با چنین رفتاری مجلس در راس امور قرار گیرد؟ سوال از حقوق نمایندگان است و وزیر باید تا آخر طرح سوال در جلسه می‌نشست، امروز جناح خاصی ضعیف نشد، تمام مجلس ضعیف شد. آقای پزشکیان به عنوان رییس جلسه و هیات رییسه کوتاهی کرند. باید جلوی ظریف را می‌گرفتند تا از جلسه خارج نشود. دیگر نباید او را به مجلس راه دهند.

وی اظهار داشت: زمانی که مقابل چنین رفتارهایی کوتاه می‌آییم جایگاه مجلس را زیر سوال می‌بریم، انتظار داریم وزیر امور خارجه خروج از صحن علنی را جبران کند. این موضوع از حقوق مردم است. اگر زمان رژیم شاه با آن مجلس وزیر خارجه اینگونه از مجلس خارج می شد ما چه نگاهی به آن مجلس داشتیم؟

مصری رییس وقت جلسه مجلس در پاسخ به اظهارات صباغیان بیان کرد: اگرچه ممکن است اظهارات شما صحیح باشد ولی فرمایش شما منطبق بر اصل سوم قانون اساسی نبود و اخطار شما وارد نیست.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  ویدئوی تبلیغ حجاب، سوژه کاربران شد

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *