‌سردار نقدی: اگر انقلاب نبود، مانند عربستان بودیم ‌سردار نقدی: اگر انقلاب نبود، مانند عربستان بودیم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ‌سردار نقدی: اگر انقلاب نبود، مانند عربستان بودیم

‌سردار نقدی: اگر انقلاب نبود، مانند عربستان بودیم

خبرگزاری تسنیم: سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره دستاوردهای انقلاب در حوزه بین‌الملل اظهار داشت: مردم محور اصلی پیروزی انقلاب هستند و تا امروز نیز خودشان این انقلاب را نگاه داشته‌اند و چهلمین سالگرد را به مردم تبریک می‌گویم.

وی افزود: روز گذشته یک نفر از من پرسید اگر انقلاب نشده بود چه می‌شد، پاسخ دادم اگر انقلاب نشده بود ما همانند عربستان امروز بودیم، ۱۰ میلیون بشکه نفت از آن‌ها می‌برند و ۳۹ درصد از مردمشان زیر خط فقر هستند و همه اسلحه و امکانتش در خدمت سرکوب ملت‌ها بود.

‌سردار نقدی: اگر انقلاب نبود، مانند عربستان بودیم

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی تحول بنیادین در روابط بین‌الملل و محاسبات جهانی ایجاد کرد، ایرانی که ثروت و پولش صرف کشتن مردم ویتنام و اردن شده بود حال این ثروت در خدمت مستضعفان آمده، این یکی از تحولات بزرگ در بین‌الملل بود.

وی تصریح کرد: کشورهای عربی که همیشه شکست می‌‌خوردند در پرتو انقلاب اسلامی و آموزه‌های آن مقاومتی را شکل دادند که برای نخستین بار صهیونیست‌ها را شکست دادند و از خاک خودشان در لبنان و غزه بیرون ریختند، ملت‌های یاد گرفتند که زیر بار زور آمریکا نروند.

سردار نقدی بیان کرد: میزان بیداری انقلاب اسلامی به قدری بوده که حتی نوکرهای آمریکا در سخنرانی‌های خود علیه آمریکا صحبت می‌کنند زیرا در غیر این صورت جایگاهی در میان مردم خود ندارند، این تحولات بزرگ انقلاب اسلامی است.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  گردش مالی هنگفت روسپیگری در فضای مجازی!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *