بیوگرافی مرجانه محتشم بازیگر بیوگرافی مرجانه محتشم بازیگر | بیوگرافی مرجان محتشم، بیماری مرجان محتشم
خانه / بیوگرافی / بیوگرافی مرجانه محتشم بازیگر

بیوگرافی مرجانه محتشم بازیگر

از مرجان محتشم و بیوگرافی او بیشتر بدانید

یکی از بازیگران تقریبا فراموش شده معاصر ایرانی، مرجان محتشم است که همه بازی او در سریال پرمخاطب پس از باران را به خاطر دارند. در ایام نوروز این بازیگر محجوب کشورمان در برنامه دورهمی حضور پیدا کرد و در مورداین که چرا کم کار شده است یک سری توضیحاتی داد. ما در این مقاله از آوتاف برای شما زندگینامه مجران محتشم را در نظر گرفته ایم و برای این بازیگر خوب کشورمان آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.

بیوگرافی کامل مرجان محتشم

مرجان محتشم (زاده ۱۳ اسفند ۱۳۴۸) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. عمده شهرت او، به دلیل ایفای نقش در سریال پس از باران و در نقش شهربانو بوده‌است.

محتشم برای اولین بار و به‌طور حرفه‌ای سال ۱۳۷۶ با سریال «بهشت گمشده» به کارگردانی کامران قدکچیان وارد عرصه هنر شد، اولین تجربه تلویزیونی‌ وی حضور در سریال حقیقت آیینه به کارگردانی اسماعیل میهن‌دوست بود.

همسر مرجان محتشم,مرجانه محتشم,بیوگرافی مرجان محتشم,عکس مرجان محتشم

مرجان محتشم در خصوص کم‌کاری خود می‌گوید:

من در اوج دوران بازیگری ام هم بارها عنوان کرده بودم که بازیگری نیستم که تنها ماندن در عرصه بازیگری را سرلوحه اهدافم قرار دهم و بخواهم به هر قیمتی بازی کنم. متأسفانه برخی از بازیگران با تن دادن به روابط نا مشروع برای خود جایگاهی در سینما دست و پا می‌کنند. کاری که من حاضر شدم به قیمت حذف شدنم از عرصه بازیگری به آن تن ندهم. مرجان محتشم می‌افزاید: متأسفانه برخی از بازیگران هستند که برای محبوبیت کاذب و بودن در عرصه این بی‌اخلاقی‌ها را بدون در نظر گرفتن نقش خدا در زندگی به جان می‌خرند.

حتما بخوانید:  بیوگرافی بهمن ورمزیار

بیماری مرجان محتشم

مرجان محتشم سال ۱۳۹۱ با یک بیماری سخت دست و پنجه نرم می‌کرد و در حالی که در تأمین هزینه‌های درمان خود با مشکل مواجه شده بود گفته: من حتی در حال حاضر از داشتن یک دفترچه بیمه هم محروم هستم و در حال حاضر تنها با طراحی داخلی ساختمان امرار معاش می‌کنم.

همسر مرجان محتشم,مرجانه محتشم,بیوگرافی مرجان محتشم,عکس مرجان محتشم

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *