آقای گلزار پول‌های «برنده باش» چه شد؟ آقای گلزار پول‌های «برنده باش» چه شد؟ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / آقای گلزار پول‌های «برنده باش» چه شد؟

آقای گلزار پول‌های «برنده باش» چه شد؟

برترین‌ها: «برنده باش» را که خاطرتان هست، برنامه‌ای که در مدت زمان کوتاهی که پخش شد جنجال‌های زیادی ایجاد کرد و حالا به مناسبت توصیه‌ی روز گذشته محمدرضا گلزار مبنی بر اهمیت و ذکر و دعا بی‌مناسبت ندانسته‌ایم که این پرسش را مطرح کنیم که آقای گلزار شما که فکر توشه آخرت این مردم هستی؟

آیا از سرنوشت آن پول‌هایی که شرکت‌کنندگان برنامه دادند و هنوز روی هواست، خبری دارید؟ می‌دانید که این مردم به اعتبارچشمان سبز شما و صورت برنزه‌ات به آن برنامه اعتماد کردند و حالا اگر بنا به اعتراض به جای مراجع نسبت به ماهیت مسابقه، آن برنامه تعطیل شده، پول‌های مردم که نباید بلاتکلیف بماند. شاید گمان کنید که مبلغ مورد بحث جالب توجه نیست اما با یک حساب سرانگشتی به ارقام نجومی می‌رسیم.

آقای گلزار پول‌های «برنده باش» چه شد؟

بررسی شرایط رسیدن نفرات نخستین به حضور در برنامه برنده باش، نشان می دهد که شما باید بین ۳ الی ۴ میلیون امتیاز بگیرید. امتیازاتی که با دادن جواب درست به سوالات بدست می‌آید. ما به طور میانگین امتیاز ۳ و نیم میلیون را در نظر می‌گیریم. پاسخ درست هم به سوالات اپلیکیشن این برنامه ۱۰۰ امتیاز دارد که برای رسیدن به رقم ۳٫۵ میلیون، باید ۳۵۰۰۰ هزار سوال را درست پاسخ بدهید.

به این ترتیب ۳۵۰۰۰ هزار سوال با شرط عجیب پاسخ دادن به همه آن‌ها، با قیمت حداقلی آن یعنی ۴۰ تومان، در مجموع یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان برایتان آب می خورد.

البته این ناممکن ترین حالت است که هر کدام فقط ۳۵۰۰۰ سوال بخرند و عینا به ۳۵۰۰۰ سوال هم پاسخ درست بدهند! بنابراین به رقم فوق هزینه شرکت کنندگان در ازای پاسخ های اشتباهی که به سوالات اپلیکیشن داده اند و مجبور شدند دوباره سوال بخرند هم اضافه کنید.

حتما بخوانید:  بُرد والیبال ایران با ذخیره‌هایش مقابل بلغارستان

به همین خاطر هم برخی از شرکت کنندگانی که به مسابقه تلویزیونی راه پیدا کرده اند، رقم هزینه کرد خود را رقمی بالغ بر ۳ الی ۴ میلیون تومان اعلام کرده اند.

بردار رضا اینستاگرام را رها کن و فکری به حال سرمایه برباد رفته این مردم کُن!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *