افشای طرح آجرلو برای انتخاب مدیرعامل پرسپولیس افشای طرح آجرلو برای انتخاب مدیرعامل پرسپولیس | آوتاف
خانه / اخبار داغ / افشای طرح آجرلو برای انتخاب مدیرعامل پرسپولیس

افشای طرح آجرلو برای انتخاب مدیرعامل پرسپولیس

ورزش سه: سردار باران چشمه از تماس تلفنی با سردار آجرلو پیرامون مدیرعاملی پرسپولیس خبر داد؛ تماسی که در آن مدیرعامل استقلال وی را برای حضور در پرسپولیس ترغیب کرد.

در شرایطی که از هفته گذشته شایعات پیرامون مدیرعامل سردار باران چشمه در پرسپولیس شدت گرفته بود، برخی از هواداران پرسپولیس به ارتباط صمیمانه او با مدیرعامل استقلال سردار آجرلو اشاره و شواهد خود را هم در این باره باتوجه به دوره مدیرعاملی آجرلو در تراکتور و عضویت باران چشمه در هیئت مدیره این باشگاه ارائه کردند.

افشای طرح آجورلو برای انتخاب مدیرعامل پرسپولیس!

اما حالا مهرعلی باران چشمه در گفتگویی که با پیمان یوسفی در برنامه ورزش و مردم انجام داده، ابعاد بیشتری از این ارتباط را آشکار کرده و حتی گفته که او پس از پیشنهاد سجادی برای مدیرعاملی پرسپولیس، با آجرلو صحبت کرده و مدیرعامل استقلال هم او را ترغیب کرده تا روی صندلی مدیرعاملی پرسپولیس بنشیند.

باران چشمه که به نظر از عملکرد آجرلو در استقلال رضایت هم دارد، در این خصوص گفت: آقای آجرلو در استقلال باشگاه را سروسامان می‌دهد. در صحبتی که باهم داشتیم هم [فهمیدم] او استقلال را سروسامان داده است. او باشگاهی است و فوتبالی است و از عهده مدیریت باشگاه هم برمی‌آید.

او در مورد تماس تلفنی با آجرلو و طرح پیشنهاد مدیرعاملی اش در پرسپولیس عنوان کرد: به من هم پیشنهاد کرد که بیا [پرسپولیس] و من هم کمکت می‌کنم. اما من واقعا فکر می‌کنم افراد بهتر از من هستند که آنجا کار کنند. چون نیاز به این هست که کمک بیشتری به پرسپولیس شود.

رییس فدراسیون زورخانه‌ای در پایان با اعلام تلویحی انصراف خود از مدیرعاملی پرسپولیس به صورت ضمنی گفت که از نظر اقتصادی نمی‌تواند کمکی به پرسپولیس کند: ما اگر کمکی از دستمان بربیاید برای هر دو باشگاه انجام می‌دهیم اما برای مدیرعاملی باید کسی باشد که از نظر اقتصادی پول خوبی بیاورد تا مشکل تامین منابع پرسپولیس حل شود.

حتما بخوانید:  صدور «کارت هدیه» هم داستان شد

با این صحبت‌ها عمق اختلاف و تقابل سردار آجرلو با مجید صدری سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس روشن می‌شود. آنها در ماجرای انتخاب کارگزار و تبلیغات محیطی اختلاف علنی داشتند و حالا به نظر می‌رسد که مدیرعامل استقلال به هیچ وجه تمایلی به ادامه حضور صدری در پرسپولیس ندارد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *