اقدام مخفیانه و غیرقانونی داوری در بازی سپاهان اقدام مخفیانه و غیرقانونی داوری در بازی سپاهان | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اقدام مخفیانه و غیرقانونی داوری در بازی سپاهان

اقدام مخفیانه و غیرقانونی داوری در بازی سپاهان

طرفداری: در حالی که فدراسیون فوتبال همزمان سرگرم مذاکره با یک متخصص داخلی و نمایندگان دو شرکت خارجی برای فراهم آوردن مقدمات تجهیز ورزشگاه های ایران به سیستم کمک داور ویدیویی است، در جریان بازی روز گذشته سپاهان و فجرسپاسی یک گروه دیگر، سیستمی را به اسم VAR در اصفهان تست کردند.

در جریان بازی سپاهان و فجرسپاسی، در اقدامی عجیب که گویا بدون هماهنگی با سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال بوده، یک گروه با هماهنگی باشگاه سپاهان اقدام به تست دستگاهی کردند که از آن تحت عنوان VAR ایرانی نام می برند!

قانون می گوید هر گونه تست آفلاین سیستم کمک داور ویدیویی باید با طی شدن مراحل اداری و با مجوز کتبی و رسمی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باشد و گویا کاری که روز گذشته در اصفهان انجام شد بدون اطلاع سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال بوده است.

پیش از این یک بار باشگاه پیکان مشابه این کار را در یکی از بازی های لیگ انجام داد که با جریمه سنگین مواجه شد و باید دید فدراسیون و سازمان لیگ این بار با سپاهان چه برخوردی می کنند.

البته گویا قرار نبود باشگاه سپاهان و افرادی که سیستم کمک داور ویدیویی را در بازی روز گذشته سپاهان و فجرسپاسی تست کردند، خبر آن را رسانه ای کنند و بنا بود این شخص تنها فیلم ها را برای فیفا بفرستد و با ارائه گزارش، از تست محصولش در یک بازی رسمی خبر بدهد اما گویا یک استوری اینستاگرامی و ادعای «وار ایرانی» کار را خراب کرد و باعث شد موضوع لو برود. 

حتما بخوانید:  میلاد کجایی؟ سرود ملی ایران کلا کاور است

عکس های منتشر شده در اینستاگرام از اتاق هدایت سیستم کمک داور ویدیویی نشان می دهد این سیستم تجهیزات و امکانات چندانی ندارد اما نکته عجیب حضور ناظر بازی در اتاق است که با ادعای بی خبری فدراسیون فوتبال از این تست، جور در نمی آید!

اقدام عجیب داوری در بازی سپاهان بدون اطلاع فدراسیون

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *