اولین واکنش ولایتی به اخراج فائزه و فاطمه هاشمی اولین واکنش ولایتی به اخراج فائزه و فاطمه هاشمی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اولین واکنش ولایتی به اخراج فائزه و فاطمه هاشمی

اولین واکنش ولایتی به اخراج فائزه و فاطمه هاشمی

پایگاه خبری انتخاب: علی اکبر ولایتی رئیس هیات امناء و موسس دانشگاه آزاد اسلامی روز پنجشنبه ۱۲ مهرماه در همایش مدیران استانی گزینش دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر این که آموزش عالی باید بر اساس اصول و ارزش‌های اسلامی، دینی و منطبق بر دیدگاه‌های انقلاب و مقام معظم رهبری پیش رود، گفت:

باید دانشگاهی داشته باشیم که منطبق بر دیدگاه‌های جمهوری اسلامی ایران باشد و نباید در این زمینه تعارف کرد و باید دانشگاهی اسلامی و دینی داشته باشیم هر چند که بعد از انقلاب دانشگاه‌ها در شرایط به مراتب بهتری قرار گرفته اند.

ولایتی در مورد نقش دانشگاه آزاد اسلامی در تربیت جوانان و دانشجویان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی باید دانشجویانی متخصص، متدین، احیا کننده ارزش‌های انقلاب و اسلام را تربیت کند و بی تردید کسی که اعتقادات مردم و ارزش‌های انقلاب را زیر سوال می‌برد جایی در دانشگاه آزاد نخواهد داشت.

وی افزود: لذا در مورد مسائل اعتقادی و اسلامی با کسی تعارف نداریم و در این جهت گزینش و ارزشیابی در خط مقدم قرار دارند و در این زمینه باید اهتمام جدی داشت.

وی با تاکید بر این که آرزوی ما این است که دانشگاه آزاد به بالاترین جایگاه علمی، دینی و اسلامی برسد، افزود: مقابله با ترویج ارزش‌های ضد اسلامی و انقلابی بسیار مهم است و امیدواریم روزی دانشگاه پرچم دار علم، عمل و ارزش‌های دینی، اسلامی و اعتقادی باشد.

ولایتی در ادامه به اهمیت قضاوت و داوری پرداخت و گفت: باید با عدالت رفتار شود، ضمن آن که موضوعات برای شما باید بر اساس مدارک و مستندات و نه قضاوت شخصی و احتمالی به اثبات برسد و بی تردید باید آبروی مومن حفظ شود، چرا که آبروی مومن از هر چیزی مقدس‌تر است و در این مورد گزینش نقش بسیار مهمی دارد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  کاری که باید همه برای کرونا انجام دهیم!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *