برگزاری مراسم ۱۳ آبان در استان تهران لغو شد برگزاری مراسم ۱۳ آبان در استان تهران لغو شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / برگزاری مراسم ۱۳ آبان در استان تهران لغو شد

برگزاری مراسم ۱۳ آبان در استان تهران لغو شد

خبرگزاری مهر: رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از لغو مراسم گرامیداشت ۱۳ آبان در سراسر استان تهران خبر داد.

 حجت الاسلام سید محسن محمودی عصر دوشنبه در خصوص برگزاری مراسم یوم الله ۱۳ آبان در جمع خبرنگاران حاضر در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار داشت: مراسم گرامیداشت ۱۳ آبان در شهر تهران و شهرستان‌های استان تهران لغو شده است.

برگزاری مراسم ۱۳ آبان در استان تهران لغو شد

محمودی افزودد: بنا به توصیه‌ی ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا مراسم گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان در استان تهران برگزار نخواهد نشد.

وی با بیان اینکه این تصمیم به جهت حفظ سلامتی مردم عزیزمان اتخاذ شده و در استان و به ویژه شهر تهران، مراسم یوم الله ۱۳ آبان لغو شده گفت: آن چیزی که ستاد برگزاری ۱۳ آبان استان تهران در نظر داشت که تمام دستور عمل‌های بهداشتی با وجود گیت سلامت، تب سنج، ماسک، دستکش و… برگزار شود و در نظر داشتیم در شهر و شهرستان‌های استان تهران با تعداد محدود این مراسم را برگزار کنیم که دقایقی پیش فرماندار تهران به ستاد گرامیداشت یوم ۱۳ آبان اطلاع داد که این مراسم در استان تهران الخصوص شهر تهران لغو بشود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران یادآور شد: از ستاد ملی کرونا گلایه مند هستیم، اعضای محترم ستاد ملی کرونا شما که اطلاع داشتید این مراسم می‌خواهد برگزار بشود و به طور مکتوب مطالب جلسات منتقل شده و نمایندگان دستگاه‌ها نیز حضور داشتند، چرا آنقدر دیر تصمیم گیری می‌کنید؛ نباید ستاد ملی کرونا شب یوم الله ۱۳ آبان این مراسم را لغو کند، این تصمیم خلاف انتظار بود.

حتما بخوانید:  بازیگر سریال «شب‌های برره» درگذشت

وی اظهار کرد: اعضای ستاد ملی کرونا و مسئولان دولتی باید به مردم انقلابی و شهیدپرور جوابگو باشند و مسئولان مدعی تدبیر باید بهتر تصمیم می‌گرفتند.

محمودی عنوان داشت: از مردم عزیز و انقلابی در سراسر کشور، پایتخت و شهرستان‌های استان تهران عذرخواهی می‌کنم که طی روزهای اخیر مطالبه جدی برای تجمع محکومیت دولت فرانسه را داشته اند و ما وعده ۱۳ آبان به آنها داده بودیم، ما به سلامت مردم عزیزمان به شدت اهمیت دادیم و تمام زوایا این مراسم را بررسی کرده بودیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *