تبدیل هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ به تالار عروسی تبدیل هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ به تالار عروسی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تبدیل هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ به تالار عروسی

تبدیل هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ به تالار عروسی

انتخاب: یک هواپیمای بوئینگ ۷۴۷، در ایالات متحده، به عنوان تالار عروسی ۱۶ هزار دلاری و “هواپیمای مهمانی” بازگشایی می‌شود، این هواپیمای بازنشسته، متعلق به هواپیمایی بریتیش ایرویز است و قرار است یک تغییر کاربری جالب را تجربه کند.

تبدیل هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ به تالار عروسی

به نقل از CNN، سوزانا هاروی، مدیر اجرایی فرودگاه خصوصی Cotswold در انگلستان، این بوئینگ ۷۴۷ بازنشسته را به قیمت تقریباً ۱.۳۰ دلار در اکتبر ۲۰۲۰ خریداری کرد.

تبدیل هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ به تالار عروسی

طی ۱۴ ماه بعد، این هواپیما تغییر دکوراسیون داد و محفظه چمدان و بخش صندلی اکونومی برداشته شد تا جایی برای چیدمان جدید باز شود. هاروی پس از تبدیل هواپیمای تجاری سال ۱۹۹۴ به یک فضای مهمانی که در حال حاضر در فرودگاه کوتسولد مستقر است، به CNN گفت: «این یک فرآیند طولانی برای ایمن کردن آن برای تماشای عمومی بوده است، زیرا این هواپیما‌ها به گونه‌ای طراحی شده اند که در هوا باشند؛ بنابراین بسیاری از ویژگی‌های ایمنی وجود دارد که مقررات بهداشتی و ایمنی را برای یک فضای رویداد روی زمین رعایت نمی‌کنند؛ بنابراین باید اصلاح شوند.»

تبدیل هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ به تالار عروسی

در مجموع، هزینه بازسازی این سالن عجیب نزدیک به ۶۷۱۰۰۰ دلار است که شامل دلار‌هایی است که برای خرید هواپیما صرف شده است، که از این میزان، ۲۶۸۰۰۰ دلار برای نصب یک پد بتنی جدید و ۱۰۷۰۰۰ دلار برای کار‌های برقی هزینه شده است، بسیاری از بقیه هواپیما، از جمله کابین خلبان آن، به حال خود رها شده اند و تقریباً مانند قبل از بازنشستگی هستند.

تبدیل هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ به تالار عروسی

مسائل مربوط به زنجیره تامین مربوط به بیماری کرونا، این فرآیند را طولانی کرد، اما این جت، اکنون برای رزرو باز است و راه اندازی رسمی آن برای ۱ مارس در نظر گرفته شده است و هاروی گفت که تیم او در درخواست‌ها غرق شده است.

حتما بخوانید:  تمام آن‌هایی که داوری جشنواره فجر را نپذیرفتند

تبدیل هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ به تالار عروسی

اولین برنامه‌های این هواپیما به عنوان محل برگزاری مهمانی شامل فیلمبرداری برنامه تلویزیونی و مجموعه‌ای از مهمانی‌ها می‌شود. این هواپیما همچنین دارای مجوز عروسی برای کسانی است که به دنبال عقد در یک هواپیما هستند و ۱۶۰۰۰ دلار برای رزرو ۲۴ ساعته خرج می‌کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *