ترکیب احتمالی پرسپولیس در بازی با الهلال ترکیب احتمالی پرسپولیس در بازی با الهلال | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ترکیب احتمالی پرسپولیس در بازی با الهلال

ترکیب احتمالی پرسپولیس در بازی با الهلال

خبرورزشی: یحیی گل محمدی در حالی تیمش را برابر الهلال به میدان می‌فرستد که شنیده می‌شود فقط یک تغییر نسبت به بازی با استقلال تاجیکستان خواهد داشت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس در بازی با الهلال

براساس اخبارواصله از اردوی پرسپولیس در ریاض عربستان در صورتی که اتفاق خاصی نیفتد این نفرات در ترکیب اصلی این تیم برابر الهلال عربستان به میدان خواهند رفت؛

دروازه‌بان؛ حامد لک

دروازه‌بان پرسپولیس در دیدار مرحله قبلی ( یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا) یک سوپرسیو فوق العاده داشت و اجازه نداد دروازه اش باز شود. از طرفی حامد لک مهارت خاصی در ضربات پنالتی دارد و درصورتی که سرنوشت بازی به این ضربات بکشد می‌تواند توانایی خودش را نشان دهد.

دفاع وسط؛ سید جلال حسینی

لیدرخط دفاعی و تیم پرسپولیس همچنان سید جلال حسینی است. مدافع ۳۹ ساله پرسپولیس یکی از آماده ترین نفرات این تیم در تمرینات اخیر بوده و با توجه به تجربه بالایش می‌تواند به موفقیت تیمش در دیدار با الهلال کمک کند. کاپیتان پرسپولیس باید به شدت مراقب گومیس مهاجم مشهور الهلال باشد. سید جلال همچنین عطش زیادی برای گلزنی دارد و بعید نیست با پیش کشیدن هنگام کرنر یا ضربات ایستگاهی یکی از گلزنان تیمش لقب بگیرد.

دفاع وسط؛ فرشاد فرجی

فرشاد فرجی هماهنگی خوبی با سید جلال حسینی پیدا کرده و ازجمله مدافعان سرعتی پرسپولیس است. احتمالا او مأمور مهار موسی مارگا مهاجم قدرتی و اهل مالی الهلال خواهد بود. شماره ۳ پرسپولیس اگر خودش باشد می‌تواند خیال گل محمدی را راحت کند هرچند کارآسانی پیش روی نخواهد داشت.

دفاع راست؛ سیامک نعمتی

خودش دوست دارد درخط میانی بازی کند اما مدافع راست مورد اعتماد یحیی گل محمدی در آسیا، سیامک نعمتی است. سیامک نعمتی گرچه یک مقدار از اوج فاصله گرفته اما می‌تواند از همین بازی با الهلال درخشش مجدد را آغاز کرده و استارت فصل جدید را بزند.

حتما بخوانید:  شی جین پینگ به ترامپ: مشت، جواب مشت است

دفاع چپ؛ سعید آقایی

یکی ازآماده ترین نفرات پرسپولیس به گواه کسانی که تمرینات این تیم را از نزدیک تماشا کرده‌اند، سعید آقایی است. مدافع چپ رونده پرسپولیس دربازی‌های دوستانه تیمش عملکرد خوبی نشان داده و باز هم مثل گذشته پاس گل داده است. آقایی با نفوذهای خود از سمت چپ می‌تواند خطری دائمی برای الهلالی‌ها باشد.

هافبک دفاعی؛ رضا اسدی

بهترین خرید پرسپولیس از نگاه کادرفنی این تیم رضا اسدی است. ‌هافبک دفاعی سرزن و جنگنده‌ای که مربیان پرسپولیس معتقدند مرد مسابقه است. او یک هافبک کاشته زن است که می‌تواند از این مهارت خود برابر الهلال عربستان استفاده کند.

هافبک دفاعی؛ میلاد سرلک

نبض بازی پرسپولیس در دستان نه ببخشید پاهای (!) میلاد سرلک است. ‌هافبک ملی پوش پرسپولیس نبرد سختی هم با پریرا هافبک برزیلی الهلال دارد اما تجربه نشان می‌دهد او یک بازیکن خونسرد و بدون استرس است. شاید نتیجه بازی پرسپولیس و الهلال در عربستان را جدال همین دو نفر تعیین کند.

هافبک راست؛ امید عالیشاه

گرچه در تمرینات و بازی‌های دوستانه پرسپولیس، یحیی گل محمدی باردیگر احسان پهلوان را بار دیگر در این پُست آزمایش کرد اما شنیدیم گزینه اول او در این دیدار امید عالیشاه است. کاپیتان دوم پرسپولیس یکی از بازیکنان با تجربه و تکنیکی پرسپولیس است که می‌تواند با دریبل‌های خود خط دفاع الهلال را به هم بریزد.

هافبک چپ؛ مهدی ترابی

بزرگ ترین نگرانی یحیی گل محمدی بازی نکردن مهدی ترابی در تیم ملی و شرایط روحی و روانی این بازیکن کلیدی است. ترابی درحال حاضر ستاره پرسپولیس محسوب می‌شود که از سوی دراگان اسکوچیچ به بازی گرفته نمی‌شود و شاید این موضوع روی عملکردش تأثیر بگذارد. با همه این تفاسیر اگر مهدی ترابی خودش باشد می‌تواند همچون دیدار با استقلال تاجیکستان، تیمش را به مرحله بعدی و نیمه نهایی برساند. مهدی ترابی در لیگ قهرمانان آسیا یا گل می‌زند یا پاس گل می‌دهد.

حتما بخوانید:  اسکوچیچ: حرف‌های منصوریان را شنیدم و خندیدم

مهاجم سایه؛ وحید امیری

وحید امیری به معنای واقعی کلمه آچارفرانسه تیم پرسپولیس و تیم ملی است. حالا شنیدیم این بازیکن چپ پا و ملی پوش قرار است در ریاض عربستان فروارد باشد و مدافعان الهلال را پِرس کند! دوندگی بی امان وحید امیری می‌تواند فضای خوبی برای مهاجم بغل دستی او مهیا کند.

مهاجم نوک؛ عیسی آل کثیر

امید اصلی پرسپولیس و یحیی گل محمدی برای گشودن دروازه الهلال، عیی آل کثیر است. مهاجمی‌که گفته می‌شود دوباره به اوج برگشته و می‌خواهد در دیدار با تیم عربستانی خیلی چیزها را ثابت کند. آل کثیر درگذشته هم نشان داده که مرد بازی‌های بزرگ است و یحیی گل محمدی امیدواراست این مهاجم زهردار بتواند گره گشای پرسپولیس در این دیدار باشد.

نکته؛ تنها تغییر یحیی گل محمدی دراین دیدار نسبت به بازی با استقلال تاجیکستان، نیمکت نشین کردن مهدی عبدی و قراردادن عیسی آل کثیر در ترکیب اصلی است. مهدی عبدی جوان این فرصت را دارد که درنیمه دوم و درصورت گره خوردن بازی وارد زمین شود و به نظر می‌رسد در شرایط عادی اولین تعویضی پرسپولیس باشد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *