تماشاگران آمدند، گره از کار پرسپولیس باز شد تماشاگران آمدند، گره از کار پرسپولیس باز شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تماشاگران آمدند، گره از کار پرسپولیس باز شد

تماشاگران آمدند، گره از کار پرسپولیس باز شد

ایسنا: پرسپولیس در بازگشت هواداران به ورزشگاه، به سه هفته ناکامی خود خاتمه داد و با یک گل بر صنعت نفت آبادان غلبه کرد.

تماشاگران آمدند، گره از کار پرسپولیس باز شد

در آخرین دیدار هفته ششم لیگ برتر ایران، پرسپولیس از ساعت ۱۸ در حضور تماشاگرانش به مصاف صنعت نفت آبادان رفت که این دیدار با یک گل به نفع شاگردان گل‌محمدی تمام شد.

میلاد سرلک در دقیقه ۷۲ برای پرسپولیس گل زد. از بحث‌برانگیزترین صحنه‌های این بازی می‌توان به گل شدن شوت مهدی عبدی اشاره کرد که داور این صحنه را ندید و صدای اعتراضی پرسپولیسی‌ها بلند شد.

مهم‌ترین اتفاق این دیدار را باید بازگشت تماشاگران پرسپولیسی به ورزشگاه دانست که بعد از ۲۱ ماه بالاخره توانستند دیدار تیم محبوب خود را از نزدیک و روی سکوهای ورزشگاه آزادی تماشا کنند و شاهد پیروزی پرسپولیس باشند.

شاگردان گل‌محمدی بعد از سه هفته ناکامی، بالاخره به پیروزی دست یافتند و ۱۱ امتیازی شدند تا به تیم‌های صدرجدول ملحق شوند و در رتبه چهارم جدول جای گرفتند. همچنین صنعت نفت آبادان با هدایت منصوریان و با ۴ امتیاز در رتبه ما قبل آخر باقی ماند.

نیمه اول

در دقیقه پنجم پرسپولیس نخستین موقعیت بازی را خلق کرد که ارسال وحید امیری به داخل محوطه جریمه، قبل از رسیدن به عیسی آل‌کثیر توسط امید خالدی به کرنر رفت.

در دقیقه ۲۹، مهدی ترابی در داخل محوطه جریمه صنعت نفت و در تقابل با محمد طیبی زمین خورد که برخلاف انتظار پرسپولیسی‌ها، داور این حرکت را تمارض تشخیص داد و به هافبک سرخپوشان کارت زرد داد.

نیمه دوم

در دقیقه ۴۸، آل کثیر به صورت اتفاقی صاحب موقعیت شد اما تعلل او باعث شد تا مدافع صنعت نفت سر برسد و روی توپش تاثیر بگذارد. آل‌کثیر در دقیقه ۵۴ هم صاحب موقعیت شد که ضربه سر او توسط گوهری در دو مرتبه کنترل شد.

حتما بخوانید:  تام هنکس با شهاب حسینی هم بازی می‌شود

در دقیقه ۶۷، شوت مهدی عبدی از داخل محوطه جریمه به دیرک عمودی دروازه برخورد کرد و گل شد اما داور این صحنه را ندید و دستور به ادامه بازی داد تا گل سالم سرخپوشان در این صحنه بسوزد.

گل: در دقیقه ۷۲ شوت میلاد سرلک از زاویه بسته با برخورد به پای میثم تهی دست، وارد دروازه صنعت نفت آبادان شد و تماشاگران روی سکوهای ورزشگاه آزادی به خوشحالی پرداختند.

در دقیقه ۸۵، پاس رو به عقب بازیکنان پرسپولیس از زیر پای حامد لک عبور کرد و در آستانه ورود به دروازه، به دیرک دروازه برخورد کرد و در ادامه علی نعمتی این توپ را از زیر پای شروین بزرگ خارج کرد و لک توپ را در آغوش گرفت اما به علت برخورد پای خود با دیرک، برای دقایقی مصدوم شد تا اشتباه مرگبار او با خوش شانسی تبدیل به یک فاجعه نشود.

در وقت‌های تلف شده بازی، صنعت نفت صاحب موقعیت تک به تک شد که شوت شروین بزرگ توسط حامد لک دفع شد تا این دروازه‌بان اشتباه قبلی خود را جبران کند.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، فرشاد فرجی، علی نعمتی، مهدی شیری، سعید آقایی (مهدی عبدی ۶۵)، میلاد سرلک، احسان پهلوان (کمال کامیابی نیا ۲۶) مهدی ترابی (کارت زرد)، وحید امیری، امید عالیشاه و عیسی آل‌کثیر.

ترکیب نفت آبادان: احمد گوهری (کارت زرد)، محمد بختیاری، حکیم نصاری، شروین بزرگ، طالب ریکانی، امید خالدی، امید حامدی، میثم تهی‌دست، محمد طیبی، مهدی حنفی، امیر حسین فرهادی (محمد غبیشاوی ۴۶).

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *