تنها اسم حسرت‌برانگیز لیست مازاد پرسپولیس تنها اسم حسرت‌برانگیز لیست مازاد پرسپولیس | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تنها اسم حسرت‌برانگیز لیست مازاد پرسپولیس

تنها اسم حسرت‌برانگیز لیست مازاد پرسپولیس

برترین‌ها: ظاهرا بر مبنای اخباری که تاکنون در رسانه‌ها منتشر شده دیگر باید باور کنیم که لیست مازاد پرسپولیس همانی است که بود.  شامل سه اسم ماهینی،ادام همتی و عالیشاه و احتمالا یک نفر چهارم هم اضافه خواهد شد.

حالا با این اوصاف تنها نام حسرت برانگیز این فهرست امید عالیشاه است که سابقه درخشانی در پرسپولیس دارد و هواداران از او به عنوان یک بازیکن متعصب یاد می کنند. وگرنه ماهینی و آدام همتی محبوبیت چندانی در میان هواداران پرسپولیس ندارند. باید ببینم که مازاد بودن عالیشاه اجرایی می‌شود با نه؟

مدیران پرسپولیس این روزها در پی تقویت این تیم برای نیم فصل دوم و رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا هستند و مذاکرات خود را با نفرات مختلف لیست کالدرون آغاز کرده‌اند. ظاهرا نفراتی چون شهریار مغانلو، دانیال اسماعیلی‌فر و علاء عباس در لیست ورودی‌های مد نظر کالدرون قرار دارند و باشگاه هم به دنبال جذب آنهاست.

در لیست خروجی پرسپولیس هم نام دو بازیکن قدیمی این تیم یعنی امید عالیشاه و حسین ماهینی به چشم می‌خورد و در کنار آن‌ها باید جدایی آدام همتی را هم قطعی بدانیم. حال باید ببینیم باشگاه تا چه حد می‌تواند خواسته های کالدرون برای تقویت تیم را برآورده کند. او در نیم فصل اول بارها از نداشتن یک مهاجم خوب در سطح دیاباته و کیروش استنلی گلایه کرد و اکنون توقع دارد باشگاه خریدهای خوبی داشته باشد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  پرسپولیس با «دبل» مقابل التعاون، صدرنشین شد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *