تکذیب درگیری زائران ایرانی و عراقی‌ها در کربلا تکذیب درگیری زائران ایرانی و عراقی‌ها در کربلا | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تکذیب درگیری زائران ایرانی و عراقی‌ها در کربلا

تکذیب درگیری زائران ایرانی و عراقی‌ها در کربلا

خبرگزاری مهر به نقل از شبکه سومریه: فرماندهی پلیس کربلا خبر یکی از شبکه های خبری در خصوص مشاجره بین عراقی ها و ایرانی ها در این استان را تکذیب کرد.

سخنگوی فرماندهی پلیس کربلا با بیان اینکه یکی از شبکه ها خبری را در خصوص وقوع درگیری بین عراقی ها و زائران ایرانی در کربلا منتشر کرده است این خبر را بی اساس دانست.

وی با تاکید بر اینکه هیچ گونه حادثه ای از این نوع یا بروز جرح یا شکایتی گزارش نشده است از پیگیری قضایی این گونه خبرسازی ها خبر داد.

پلیس کربلا همچنین از شبکه های تلویزیونی و رسانه ها خواسته است مراقبت لازم را در این گونه موضوعات بخرج دهند و اخبار را از منابع رسمی گرفته و صحت و دقت اطلاعات را بویژه در شرایط کنونی مدنظر داشته باشند.

در ماههای گذشته شبکه های خبری وابسته به جریانات بعثی و سعودی ده ها مورد خبرسازی در داخل ایران و عراق با هدف تخریب روابط میان دو کشور انجام داده اند که در فضای مجازی دو کشور نیز موج های سنگینی ایجاد کرده اما بسرعت نادرستی آن مشخص شده است.

ناظران معتقدند ضربه زدن به حرکت عظیم اربعین که نماد همدلی و یکپارچگی محبان اهل بیت (ع) بویژه ملت های ایران و عراق است در کوتاه مدت و تخریب روابط مستحکم اقتصادی میان دو کشور در میان مدت از اهداف این گونه شایعه سازی ها و دروغ پراکنی ها طی ماههای اخیر بوده است و پیش بینی می شود همچنان به بهانه های مختلف ادامه یابد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  روز دشوار تهران؛ ترافیک تمام وقت

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *