تیتر خاص روزنامه همدلی پربازدید شد تیتر خاص روزنامه همدلی پربازدید شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تیتر خاص روزنامه همدلی پربازدید شد

تیتر خاص روزنامه همدلی پربازدید شد

برترین‌ها: تیتر امروز روزنامه همدلی با عنوان «از گوجه احمدی‌نژاد تا خیار روحانی» در فضای مجازی پربازدید شد و نظرات مختلفی را برانگیخت.

تیتر خاص روزنامه همدلی پربازدید شد

برای مشاهده این مطلب به لینک زیر مراجعه کنید:

گره‌خوردن نام روسای‌جمهور با مایحتاج مردم!

به نقل از باشگاه روزنامه‌نگاران ایران؛ شاهرخ صالحی کرهرودی، روزنامه‌نگار درباره این تیتر و مطلبش نوشت: 

در ماجرای گرانی اخیار خیار و گرانی‌های سابق گوجه چند نکته قابل توجه است:

١. در گذشته‌ها به دلیل محدودیت‌های کشاورزی معمولا در آذرماه و دی‌ماه محصول گوجه و خیار در بازار نبود و مردم هم این را پذیرفته‌اند اما با توسعه گلخانه‌ها و بهبود فرآیندهای کشاورزی آیا بازهم باید انتظار داشت که مردم مثل ۵۰ سال قبل توقع داشته باشند؟

٢. گوجه و خیار به بخشی از نیاز ابتدایی و روزمره مردم تبدیل شدهاست؛ شاید موز نیاز همه روزه نباشد اما حتما گوجه و خیار و سیب‌زمینی و پیاز ساده‌ترین نیاز مردم است و سوال اینجاست که اگر دولت نتواند ساده‌ترین مسائل مثل گوجه و خیار را هم مدیریت کند؛ پس بود و نبودش چه فرقی دارد؟

٣. وزارت جهادکشاورزی یکی از وظایف ذاتی‌اش مدیریت تولید در کشور است؛ اما چه شده در فصل‌هایی کشاورزان حتی توجیهی برای چیدن محصولاتشان ندارند و در فصل‌هایی محصولی آنقدر نایاب می‌شود که قیمتش به فلک می‌رسد!

۴. تیتر همدلی عالی بود؛ چون مسئله امروز کشور اتفاقا همین گوجه و خیار است. اگر همین امور ساده درست مدیریت شود حتما خیلی از امور درست میشود.

سردبیر روزنامه اعتماد هم به این تیتر واکنش نشان داد و نوشت:

من هیچوقت از مطبوعات انتقاد نکرده ام ولی این را که دیدم دریغم آمد نپرسم که آقای سردبیر اگر قصد طنز نویسی نداشته،تیتری مهم تر از گوجه و خیار در کشور پیدا نکرده؟ گرچه گوجه و خیار در جای خودش مهم است، ولی نه اینجا و تیتر اول.

حتما بخوانید:  روحانی: نمی‌توانند ما را به قبل از سال ۵۷ برگردانند

تیتر خاص روزنامه همدلی پربازدید شد

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *