جهانبخش با گل برگشت و سوژه شد جهانبخش با گل برگشت و سوژه شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / جهانبخش با گل برگشت و سوژه شد

جهانبخش با گل برگشت و سوژه شد

طرفداری: در شب پیروزی ۵ بر صفر فاینورد مقابل الفسبورگ سوئد علیرضا جهانبخش گل دوم تیمش را به ثمر رساند اما تعویض دقیقه ۶۷ او دوباره باعث نگرانی شده است

فاینورد هلند در رقابتهای مقدماتی یورو لیگ به مصاف الفسبورگ سوئد رفت و با نتیجه ۵ بر صفر حریف خود را در هم کوبید.

جهانبخش با گل برگشت و سوژه شد

علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی فاینورد که بازی اول تیمش در لیگ هلند را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده بود، با مداوای مصدومیت خود برای بازی مقابل الفسبورگ سوئد به ترکیب فاینورد برگشت و بازگشت خود را با یک گل جشن گرفت.

علیرضا جهانبخش در این بازی که با نتیجه ۵ بر صفر به سود فاینورد به پایان رسید، گل دوم تیمش را به ثمر رساند. هتریک سینیسترا و یک گل علیرضا جهانبخش و یک گل از لینسن باعث شد فاینورد پیروزی بی دردسری را تجربه کند اما در جریان این دیدار علیرضا جهانبخش با کمک به یکی از فیلمبرداران بازی سوژه شد.

بازیکن تیم سوئدی در یک صحنه برای دفع توپ به سمت خط طولی زمین هجوم برد و در حالی که تعادلش را از دست داده بود با دوربین فیلمبرداری برخورد کرد تا دوربین و فیلمبردار نقش زمین شوند. علیرضا جهانبخش به فیلمبردار کمک کرد دوربین را دوباره مستقر کند و بابت همین حرکت با تشویق تماشاگران مواجه شد. رفتار جهانبخش بازتاب ویژه‌ای در رسانه‌های ورزشی اروپا داشت.

به نظر می رسید بازیکن تیم سوئدی از روی عصبانیت و به عمد توپ را به سمت دوربین‌فیلمبرداری شوت کرده است. جهانبخش هم با نزدیک شدن به این بازیکن از او خواست آرام بازی کند اما آنچه شب خوب جهانبخش را خراب کرد مصدومیت دوباره او در دقیقه ۶۵ بازی بود. علیرضا جهانبخش در دقیقه ۶۷ از زمین بازی بیرون رفت. سرمربی فاینورد او را تعویض کرد تا آسیب دیدگی اش منجر به دوری بلندمدت او از ترکیب فاینورد نشود.

حتما بخوانید:  آشنا: سردار نقدی درباره کوروش تحقیق کند

فوتبالدوستان ایرانی درست مثل هواداران فاینورد منتظرند این خبر خوش را بشنوند که آسیب دیدگی رضا جهانبخش جدی نیست و می‌تواند در بازی‌های بعدی فاینورد را همراهی کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *