حیدری: به جای وزیر، با خدا لابی کرده‌ایم حیدری: به جای وزیر، با خدا لابی کرده‌ایم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / حیدری: به جای وزیر، با خدا لابی کرده‌ایم

حیدری: به جای وزیر، با خدا لابی کرده‌ایم

ایلنا: سپهر حیدری در خصوص شرایط پرسپولیس در آستانه دربی پایتخت اظهار داشت: پرسپولیس در این فصل بازی به بازی بهتر شده است و با توجه به بازیکنان کلیدی که از تیم جدا شدند عملکرد خوبی داشته است. همیشه به این موضوع عادت کرده‌ایم که بازیکنان تاثیرگذار تیم به راحتی جدا شوند و کلی بدهی به جا بگذارند و پنجره هم همیشه بسته باشد. هواداران پرسپولیس به این شرایط عادت کرده‌اند. پرسپولیس بازی به بازی بهتر شد و بازیکنان جدید هم در تیم جا افتادند در حال حاضر فکر می‌کنم شرایط خوبی حاکم است و من شک ندارم امسال بازهم قهرمان پرسپولیس است.

وی در مورد تغییر سیستم پرسپولیس در چند دیدار و در نهایت بازگشت به سیستم ۴ دفاعه گفت: پرسپولیس در زمانی که ۳ دفاعه بازی می‌کرد هم عملکرد بدی نداشت ولی خب در این چند سال سیستم چهار – چهار – دو در پرسپولیس جا افتاده و بچه‌ها با شرح وظایفشان به خوبی آشنا هستند. چون عناصر دفاعی تیم جدید هستند اکثراً یک مقدار در تغییر سیستم کار سخت شد و بازگشت به سیستم قبل تیم را به شرایط خوب خودش بازگرداند.

حیدری: به جای وزیر، با خدا لابی کرده‌ایم

مدافع اسبق پرسپولیس در مورد غیبت احتمالی سیدجلال حسینی در دربی عنوان کرد: سیدجلال به طور حتم یک وزنه در ترکیب و خط دفاعی پرسپولیس است و خیلی مهره با ارزشی است ولی به هر جهت اگر او به این بازی نرسد فکر می‌کنم زوج فرجی و نعمتی بازی به بازی هماهنگ‌تر شدند و در بازی اخیر شرایط خیلی خوبی داشتند. خیلی ساده و بدور از کار نمایشی بازی می‌کنند و این خیلی کمک می‌کند. امیدوارم سیدجلال بتواند به بازی برسد و کمک کند ولی در هر صورت اگر نشد به نظرم نعمتی و فرجی کیفیت لازم برای کمک به پرسپولیس را دارد. کیفیت مدافعان پرسپولیس از مهاجمان استقلال خیلی بالاتر است و مطمئنم روز آرامی را سپری می‌کنند.

حتما بخوانید:  سوپرگل ستاره کلمبیایی از روی نقطه کرنر!

حیدری در مورد اینکه در خط حمله بهتر است از زوج آل کثیر – عبدی استفاده شود یا یک نفر از آنها به عنوان یار تعویضی به زمین بیاید، گفت: در این خصوص بهترین انتخاب را خود سرمربی تیم انجام خواهد داد. یک جایی هست با توجه به شرایط و سبک بازی یک بازیکن اگر جایگزین وارد زمین شود کارایی بیشتری خواهد داشت و یک جایی ممکن است بازیکن با حضور در ترکیب اصلی بهتر می‌تواند کمک کند. در هر صورت هم آل کثیر و هم عبدی و سایر مهاجمان پرسپولیس همه با کیفیت هستند و مهم نظر گل محمدی است. در کل آل کثیر و عبدی زوج خوبی هستند و مکمل بازی هم هستند.

وی در مورد پیش بینی خود از دربی توضیح داد: اگر بخواهم پیش بینی داشته باشم باید بگویم به نظرم پرسپولیس از هر لحاظ از حریف سرتر است، چه از لحاظ روحی و روانی و چه از لحاظ فنی پرسپولیس شرایط بهتری دارد و فکر می‌کنم پرسپولیس با اختلاف یک گل بازی را می‌برد و از بین آل کثیر و عبدی یک نفر گل می‌زند.

مدافع پرسپولیس در ادامه با اشاره به نتیجه نگرفتن استقلال در ۴ بازی اخیر گفت: به نظرم استقلال حریف قابل احترامی است و این مسائل اصلا ملاک نیست. چون این تیم برای دربی شرایط و انگیزه‌های خودش را دارد و اصلاً اینطور نیست که بگوییم تیم ضعیفی هستند و اگر تاریخچه دربی را هم نگاه کنید نتیجه قابل پیش بینی نیست و ارتباطی به نتایج قبل از دربی ندارد و آنها با تمام قوا به زمین می‌آیند که نتیجه بگیرند.

حتما بخوانید:  اظهارات جنجالی مددی در پاسخ به نامداری

حیدری در مورد بهترین خاطره خودش از دربی‌ها عنوان کرد: خاطره زیاد است و من ۷ دربی بازی کردم که ۵ تا از این دربی‌ها همان ۱-۱‌های معروف بودند و خب بعد از نتایج در یک دربی بود که من در اواسط نیمه دوم روی یک ضربه کرنر به سمت تیر دو رفتم و آمدم ضربه بزنم که طلسم این ۱-۱‌ها شکسته شود و توپی به سمتم آمد که صد در صد گل می‌شد ولی هوار ملا محمد بازیکن ما که هیچ وقت به تیر دو نمی‌آمد اجازه نداد من ضربه بزنم و خودش روی توپ تاثیر گذاشت و ضربه به بیرون رفت و حیف شد که نتوانستم آن گل را بزنم ولی اشکالی ندارد چرا که ۵ دقیقه بعدش آقا کریم از سمت میدان آزادی یکی از گل‌های زیبایش را به ثمر رساند و یکی از بهترین خاطره‌هایم از دربی این بود.

وی در مورد کری خوانی برای تیم حریف گفت: کری خوانی دیگر قدیمی شده است ولی همانطور که حمید مطهری هم گفت در این ۱۰ سال استقلال شرایط خوبی برای جام گرفتن نداشته و قطعاً در بحران هستند و فشار زیادی را تحمل می‌کنند و حق دارند که استرس زیادی داشته باشد و طبیعی است و از آن طرف پرسپولیس پشت سر هم جام‌ها را درو می‌کند و این یک مقدار سخت است. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که در دربی واقعاً اگر شرایط فراهم باشد بازی قشنگی شاهد خواهیم بود. من به شخصه نگران داوری هستم که بخواهد روی بازی تاثیر بگذارد، خصوصاً اینکه پرسپولیس در دیدارهای اخیر خیلی از داوری ضربه خورده است و اگر این بازی داوری مشکلی نداشته باشد بازی خوبی خواهیم دید و مطمئناً پرسپولیس خیلی راحت‌تر کار می‌کند. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که به ناله کردن جام نمی‌دهند و باید با شایستگی جام را بالای سر ببری و پرسپولیس یک الگوی خوب برای جام گرفتن برای استقلال باشد. جام گرفتن نیاز به وزیر ندارد و باید لابی‌ات با خدا و حمایت هوادارانت باشد و پرسپولیس نشان داده با خدا لابی کرده و خیلی تنهاست. هیچ وقت پرسپولیسی‌ها ناله نکردند و امیدواریم که دیگر قبل و بعد از بازی ناله نشنویم و هر نتیجه ای در بازی رقم خورد به هر حال بازی برد و باخت دارد و باید آن را بپذیریم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *