دلخوری ادامه‌دار حسینی از شروع لیگ دلخوری ادامه‌دار حسینی از شروع لیگ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / دلخوری ادامه‌دار حسینی از شروع لیگ

دلخوری ادامه‌دار حسینی از شروع لیگ

خبرورزشی نوشت: دروازه بان تیم فوتبال استقلال گفت: ما اگر در تمرین خودمان هم بخواهیم مسائل و شرایط کرونا را رعایت کنیم دو روز بعد که بخواهیم راهی هتل شویم و فرودگاه شویم چه می‌شود!

سیدحسین حسینی روز گذشته و پس از خروج از سالن پزشکی تعبیه شده در مجموعه ورزشی انقلاب برای شرکت در تست و آزمایش‌های مربوط به بیماری کرونا در حالی حرف زد که شرایط روحی مناسبی نداشت. دروازه‌بان اصلی تیم استقلال که در طول مدت زمان قرنطینه از اواخر اسفندماه تا همین حالا تلاش کرده حتی‎الامکان از خانه خارج نشود تا سلامتی خود و خانواده کوچکش را به خطر نیندازد از این بابت که در چنین شرایطی باید به محیط شلوغ تمرین و مسابقات برگردد دل خوشی نداشت.

دروازه‌بان شیرازی استقلال که در طول مسابقات این فصل لیگ برتر، دیدارهای جام‌حذفی و لیگ قهرمانان آسیا در همه مسابقات در چهارچوب دروازه تیم استقلال حضور داشته در گفتگویی دغدغه‌هایش بابت بازگشت به تمرینات و مسابقات لیگ برتر را بیان کرد.

دلخوری ادامه‌دار حسینی از شروع لیگ

آقای حسینی! برای تست به مجموعه انقلاب رفتید؟

چه تستی! آخر این به چه دردی می‌خورد؟ اصلاً ما تست هم دادیم و ان‌شاءا… کسی هم مشکلی نداشته باشد ولی ما امروز داریم تست می‌دهیم، یک ماه بعد چه می‌شود؟ در طول این مدت قرار نیست به خانه برویم و از خانه به تمرین بیاییم؟ قرار است هر روز این اتفاق بیفتد؟ اصلاً هر روز هم که این اتفاق بیفتد باز مشخص می‌شود چه کسی در این حد فاصل کرونا گرفته یا نه؟ مگر نمی‌گویند هر ۱۴ روز علائمش مشخص می‌شود؟

حتما بخوانید:  قتل شیرمحمدعلی باعث برکناری مصطفی محبی شد

الان کاری غیر از این می‌توان انجام داد؟

نه! ولی من نمی‌دانم چه اصراری است که با این شرایط وحشتناک مسابقات برگزار شود؟ ما تا امروز کرونا نداشته باشیم فردا چه تضمینی است که کرونا نگیریم؟ ما در تمرین کنار یکدیگر هستیم، درون زمین تنه به تنه می‌شویم! فوتبال ورزشی است که نمی‌توان در آن فاصله را رعایت کرد. همه جذابیت فوتبال به نزدیک بودن بازیکنان به یکدیگر است و جنگ بر سر تصاحب توپ. خود ما دروازه‌بانان باید وسط ۶، ۷ بازیکن این طرف و آن طرف برویم و روی سر و کول همدیگر بپریم تا توپ را بگیریم. در این شرایط چطور می‌توان فاصله‌گذاری را رعایت کرد؟

این تصمیمی است که سازمان لیگ گرفته! چه کاری می‌توان کرد؟

مشکل همین جاست! ما اگر در تمرین خودمان هم بخواهیم مسائل و شرایط کرونا را رعایت کنیم دو روز بعد که بخواهیم راهی هتل شویم و فرودگاه شویم چه می‌شود!

خیلی ناراحت هستید.

مشخص است که هیچ‌کس به فکر ما نیست! من نمی‌دانم آن کسانی که تصمیم گرفتند لیگ دوباره برگزار شود آیا به فکر جان ما هستند؟ به فکر خانواده‌هایمان هستند؟ می‌دانند فوتبالیست اگر کرونا بگیرد فوتبالش تمام می‌شود و دیگر هیچ کاری نمی‌تواند انجام بدهد؟ ما هم که شغل دیگری غیر از این نداریم تا برویم و آن را ادامه دهیم.

یعنی بهتر بود امسال را تعطیل می‌کردند؟

بله! می‌توانستند از سه ماه دیگر که کرونا کمتر شد یا کلاً از بین رفت، آن زمان ادامه این فصل را از ابتدای سال بعد شروع می‌کردند. چه اشکالی داشت؟ الان روزانه ۲ تا ۳ هزار نفر در کشور کرونا می‌گیرند بعد این آقایان به فکر برگزاری جام هستند! اگر واقعاً اینقدر مهم است یک جام بخرند و به آن‌ها بدهند!

حتما بخوانید:  نقویان: اگر نمی‌توانید مدیریت کنید، ۵ تابعیتی بیاورید

به پروازها و شرایط هتل‌ها هم فکر کرده‌اید؟

همه مشکل ایجاد می‌کند. الان ما به چه ترتیب می‌خواهیم به اهواز برویم؟ در فرودگاه همه مردم رفت‌وآمد می‌کنند! آیا می‌توان در فرودگاه از کسی فاصله گرفت؟ آیا می‌توان فاصله‌گذاری را رعایت کرد؟ واقعاً تصمیم، تصمیم مسخره‌ای است، واقعاً!

فکر می‌کنید برای بازی با فولاد شرایط اهواز به چه ترتیب می‌شود؟

این خودش یک معضل است. الان ما یک ماه دیگر می‌خواهیم برویم اهواز. اهواز کجاست، شهر استقلالی‌ها. آن همه هوادار که به ما لطف دارند و همیشه به پیشواز ما در هتل و فرودگاه می‌آیند. می‌توان به آن‌ها گفت که به هتل نیایید؟ کافی است همین حرف را بزنیم و خودمان را به آن‌ها نشان ندهیم، سریع از دست ما دلخور می‌شوند و می‌گویند بازیکنان استقلال خودشان را گرفته‌اند! من نمی‌دانم به خدا لیگ چطور می‌خواهد ادامه پیدا کند. آن هم در شرایطی که هنوز کرونا اینقدر در کشور انسان‌ها را مبتلا می‌کند.

فکر می‌کنید اگر تست کسی مثبت باشد آن وقت چه اتفاقی می‌افتد؟

(با کمی مکث) فکر می‌کنم باز هم لیگ را ادامه می‌دهند. فکر می‌کنم حتماً یک نفر باید بمیرد تا این آقایان لیگ را تعطیل کنند. در غیر این صورت وضعیت تا آخر به همین ترتیب است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *