ذوالنوری، اردوغان و علی‌اف را به صدام تشبیه کرد ذوالنوری، اردوغان و علی‌اف را به صدام تشبیه کرد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ذوالنوری، اردوغان و علی‌اف را به صدام تشبیه کرد

ذوالنوری، اردوغان و علی‌اف را به صدام تشبیه کرد

فارس: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: امروز اردوغان و الهام علی‌اف می‌خواهند جا پای صدام بگذارند.

ذوالنوری، اردوغان و علی‌اف را به صدام تشبیه کرد

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری:

* اقدامات فتنه انگیزانه آذربایجان در منطقه در حقیقت غرق شدن در باتلاقی محسوب می‌شود که صهیونیست‌ها برای آنها درست کرده‌اند؛ صهیونیسم بین‌الملل و نظام سلطه ریشه و عامل اصلی جنگی که عراق علیه ایران آغاز کرد بود، بودند و صدام را به نیابت برای اینکار فرستادند و با پوشش‌های جدید هم حکام آذربایجان آن را مطرح می‌کنند و می‌خواهند جنگ را جنگ فارس و جنگ ترک جلوه داده و قومیتی کنند همین روش را بعثی‌ها به عنوان جنگ عرب و عجم مطرح می‌کردند.

* صدام در نهایت مضمحل و نابود شد و آمریکایی‌ها و عوامل آن هم پشیمان شدند و با شکست و فضاحت عراق را ترک کردند ولی دو ملت ایران و عراق هم اکنون طبق فطرت و اشتراکات مذهبی و فرهنگی کاملاً در آغوش یکدیگر قرار دارند که نمونه آن حماسه اربعین و میزبانی مردم عراق از ایرانی‌هاست؛ این عوامل نشان می‌دهد همه دشمنان شکست خورده‌اند ولی امروز اردوغان و الهام علی‌اف می‌خواهند جا پای صدام بگذارند.

* مقام معظم رهبری فرمودند قطعاً سیلی بر صورت کسانی که تکیه بر بیرون منطقه و دشمنان جمهوری اسلامی دارند نواخته خواهد شد؛ این هشدار را امام خمینی (ره) هم به صدام داد و فرمود صدام غیر از خودکشی راه دیگری ندارد؛ وقتی برخلاف اشتراکات فکری و معنوی بین دو ملت عده‌ای به دنبال ایجاد خصومت باشند باید بدانند که یقیناً مطرود ملت‌های خود خواهند شد؛ ملت ایران و آذربایجان از یک جنس هستند و کاملا از نظر فکری، معنوی و فرهنگی یک طیف بوده و پیوندهای عمیق تاریخی، فرهنگی، دینی و مذهبی با هم دارند.

حتما بخوانید:  نجات یک نفر از پای چوبه دار توسط علی دایی

* حکام ترکیه، آذربایجان و رژیم صهیونیستی با ایجاد مثلث شومی که هم اکنون تشکیل داده‌اند ورطه‌ای را برای منطقه ایجاد کرده‌اند که بازنده، ساقط شونده و غرق شونده قطعاً خودشان خواهند بود.

* امنیت قابل خریداری نبوده و عاریه ای نیست بلکه باید پایدار باشد و زمانی پایدار است که ریشه در دوستی و صمیمیت ملت‌ها داشته باشد در حالی که عده‌ای مسیری خلاف می‌روند.

* کشورهای منطقه وقتی دارای امنیت می‌شوند که امنیت خود را با ایران پیوند بزنند که فقط در آن صورت امنیت پایدار ایجاد خواهد شد.

* جمهوری اسلامی این اقتدار و تاثیر را در منطقه دارد که نه تنها امنیت خود را حفظ کند بلکه خیر و برکت این امنیت را به کشورهای منطقه برساند و آنها هم از اقتدار جمهوری اسلامی بهره مند شوند.

* اگر حکومت ترکیه و آذربایجان بخواهند ناامنی‌های مستقیم یا غیرمستقیم در مرزهای جمهوری اسلامی ایجاد کنند و لانه ای را برای گروه‌های تکفیری ایجاد کنند و یا ارتش رژیم صهیونیستی و دستگاه‌های جاسوسی آنها را در آنجا مستقر کند چون برای امنیت ملی جمهوری اسلامی تهدید محسوب می شود باید بدانند که ما در بقا و امنیت خود با هیچ کسی تعارف نداریم و ثابت کردیم که قدرت تنبیه هر کسی که منافع ایران اسلامی را تهدید کند داریم.

* تا دیر نشده باید حاکمان ترکیه و آذربایجان که اقداماتی را علیه ایران اسلامی با هماهنگی و همراهی رژیم صهیونیستی برنامه‌ریزی کرده بودند کنار گذاشته و اشتباهات خود را جبران کنند.

* جمهوری اسلامی در عین اینکه خیلی مقتدر و توانمند است اهل بخشش و گذشت هم است و آغوش خود را برای کشورهای منطقه و دوست باز می‌کند که اگر آنها خواستند به آغوش جمهوری اسلامی بازگردند این فرصت را داشته باشند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *