راز کرونای آبی‌ها، مهمانی ۵۰نفره در خانه قایدی راز کرونای آبی‌ها، مهمانی ۵۰نفره در خانه قایدی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / راز کرونای آبی‌ها، مهمانی ۵۰نفره در خانه قایدی

راز کرونای آبی‌ها، مهمانی ۵۰نفره در خانه قایدی

روزنامه جام جم: صبح روز شنبه بود که خبری مثل بمب ترکید.ابتلای هشت استقلالی به ویروس کرونا. البته تا آخر شب که آبی‌ها سفرشان به جم را هم لغو کردند این تعداد به ۱۳‌نفر رسید. از روز‌شنبه هواداران استقلال انگشت اتهام را به سمت وزارت ورزش،فدراسیون فوتبال و سازمان‌لیگ نشانه رفته‌اند و بر این باورند که اصرار مسوولان برای برگزاری رقابت‌های‌لیگ باعث شده تا بازیکنان آنها کرونا بگیرند. اما اخبار درگوشی از حقایق دیگری حکایت دارد.

چرا رعایت نکردید؟بحث فقط بحث استقلالی‌ها نیست.از همان روزهایی که ستاد ملی مبارزه با کرونا رفت‌و‌آمد‌های غیر‌ضروری، عدم‌حضور در مراکز خرید و عمومی، تعطیلی سینماها، استخرها و … را اعلام کرد عکس‌ها و فیلم‌های زیادی از بازیکنان تیم‌های مختلف بیرون آمد که بدون پروتکل‌های بهداشتی در بین هواداران خودشان ظاهر می‌شدند،با آنها عکس یادگاری می‌انداختند و حتی دست در دست هم برای شکست دادن کرونا آرزوی موفقیت می‌کردند!جدی نگرفتن ویروس کرونا از سوی فوتبالیست‌ها یکی از مهم‌ترین دلایلی بوده که باعث شده پاسخ آزمایش‌های زیادی از این قشر مملکت مثبت اعلام شود.

عکس تیمی و خوشحالی پس از گلشروع مجدد بازی‌ها در فوتبال آلمان با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی بود.حتی عکس‌های تیمی و خوشحالی پس از گل. در این دو‌ – سه‌هفته‌ای که رقابت‌های لیگ‌برتر ایران آغاز شده یکی از تیم‌هایی که چنین موارد پیش‌پا افتاده‌ای را رعایت نکرده استقلال است! عکس‌های قبل از بازی،عکس از خوشحالی پس از گل و حتی پس از بازی را که ببینید متوجه این می‌شوید که هیچ پروتکلی رعایت نشده است.

فولادی‌های مقصرمی‌گویند استقلالی‌ها از بازیکنان فولاد کرونا گرفته‌اند.سعید بیت‌سعید، کاپیتان فولادی‌ها پس از این بازی به قرنطینه رفت تا به شایعات بیشتر دامن بزند. حالا آبی‌ها معتقدند اگر آن بازی با فولاد را انجام نمی‌دادند حالا بازیکنان‌شان کرونایی نشده بودند. این اتفاق در حالی افتاده است که ظاهرا تا امروز نزدیک به ۱۵ نفر از تیم فولاد مبتلا به کرونا شده‌اند.

حتما بخوانید:  چگونه به سلاطین قیر، ۵هزار میلیارد رانت می‌رسد؟

آبی‌ها مجددا آزمایش کرونا می‌دهندبعد از آن‌که مشخص شد تعداد قابل ملاحظه‌ای از اعضای تیم استقلال به ویروس کرونا مبتلا هستند، نه تنها آنها از حضور در جم و بازی مقابل پارس‌جنوبی انصراف دادند، بلکه تمرینات‌شان هم به حالت تعلیق درآمد. تمام اعضای تیم فوتبال استقلال روز سه‌شنبه یکبار دیگر آزمایش‌کرونا می‌دهند و گفته می‌شود احتمال این که پاسخ آزمایش‌ تعدادی دیگر از اعضای این تیم مثبت اعلام شود وجود دارد. تاکنون پاسخ آزمایش‌ کرونای ۱۳‌نفر از اعضای تیم فوتبال استقلال مثبت اعلام شده است تا آنها یکی از پر تعداد‌ترین کرونایی‌های لیگ‌برتر باشند.

واکنش عضو هیات رئیسه سازمان‌لیگ به قرنطینه استقلال و فولادمنصور قنبرزاده در‌خصوص قرنطینه تیم‌های استقلال و فولاد به‌خاطر شیوع کرونا گفت: تفسیر مسائل پزشکی بر‌عهده ما نیست چون ما نه پزشک هستیم و نه در‌این‌خصوص مسوولیتی داریم. دستورالعملی که ستاد کرونا داده، می‌گوید؛ چنانچه ۲۵‌درصد کل یک تیم شامل بازیکن، مربی،‌کادر اجرایی و …کرونا گرفته باشند، آن تیم باید به قرنطینه برود. مستندات آنها باید به تائید ایفمارک برسد، فدراسیون پزشکی-ورزشی، ایفمارک و کمیته پزشکی فدراسیون این مدارک را ببیند، راستی‌آزمایی و تائید کنند.

احتمال تعویق ۲۴‌ساعته بازی استقلالنتیجه آزمایش‌‌های سازمان‌لیگ تکلیف استقلال را روشن می کند. اگر در آزمایش‌های مجدد تیم بیش از ۲۵درصد اعضای اصلی مبتلا به کرونا باشند، بازی لغو و تمامی اعضای تیم به قرنطینه می‌روند. اما اگر به حد نصاب ۲۵درصد نرسد، استقلالی‌ها موظف به حضور در میدان هستند. فقط شاید با هماهنگی سازمان‌لیگ، بازی این تیم با یک روز تاخیر برگزار شود.

شایعه حضور ۵۰‌نفری در مهمانی قایدی!خبری که به دست خبرنگار جام‌جم رسیده این است:«مهمانی ۵۰ نفری در خانه مهدی قایدی.» روز شنبه یک منبع آگاه دو عکس برای خبرنگار جام‌جم ارسال کرد و مدعی این شد که چهارشنبه شب استقلالی‌ها در خانه مهدی قایدی جشنی را برگزار کرده‌اند. جشنی که اگر برگزاری آن واقعیت داشته باشد، بدون شک کمک بزرگی به شیوع کرونا کرده است. جدا از بازیکنان، خانواده‌های آنها هم در معرض درگیر‌شدن با این ویروس هستند و رفتارهای خطرناکی که گاهی انجام می‌دهند ممکن است آسیب‌های زیادی بزند. در عکس‌هایی که به دست جام‌جم رسیده خود مهدی قایدی و علی کریمی دیده می‌شوند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *