شاهکار جدید و مرموزِ مرسدس بنز شاهکار جدید و مرموزِ مرسدس بنز | آوتاف
خانه / اخبار داغ / شاهکار جدید و مرموزِ مرسدس بنز

شاهکار جدید و مرموزِ مرسدس بنز

فرارو: خودروسازی المانی مرسدس بنز، پس از نمایش یک نمونه اولیه خودروی برقی در ماه جولای سال جاری میلادی، اکنون در آستانه معرفی یک نمونه الکتریکی مفهومی جدیدتر از آن به نام Vision EQXX است که برد باورنکردنی بیش از ۱۰۰۰ کیلومتر یا ۶۲۱.۴ مایل را در دنیای واقعی ارائه می‌دهد.

جهان به طور فزاینده‌ای به سمت یک جامعه سبز با راه حل‌های انرژی کارآمد و پایدار از نظر زیست محیطی در حرکت است. گذر از موتور‌های قابل احتراق به وسایل نقلیه الکتریکی در برخی کشور‌ها شگفت‌انگیز و سریع بوده است. خودروسازان سنتی در حال تجدید نظر در خطوط تولیدی خود با هدف خروج از موتور‌های گازسوز به سمت موتور‌های تمام الکتریکی در اوایل دهه آینده هستند.

مرسدس بنز یکی از این سازندگان مطرح است که قصد دارد تا سال ۲۰۳۰ به یک تولید کننده کامل خودرو‌های برقی تبدیل شود. این خودروساز اگرچه چندین مدل الکتریکی را در دست توسعه دارد، اما خودروی تمام برقی فوق کارآمد VISION EQXX می‌تواند یکی از انقلابی‌ترین آن‌ها باشد.

نکته حائز اهمیت درباره این خودرو برقی جدید مرسدس بنز این است که ما حتی تاریخ عرضه این خودرو را در اکنون در اختیار داریم. مارکوس شفر، مدیر اجرایی مرسدس در لینکدین اعلام کرده است که Vision EQXX در تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۲۲ وارد بازار می‌شود. شفر همچنین جزئیاتی در مورد این خودروی مفهومی اعلام کرد. مرسدس ویژن EQXX قرار است به کارآمدترین خودروی الکتریکی تبدیل شود که این خودروساز آلمانی تاکنون ساخته است. مرسدس می‌خواهد آیرودینامیک خودرو را افزایش دهد و به طور خاص، انتظار می‌رود Vision EQXX، مرسدس EQS را از نظر داشتن کمترین ضریب درگ شکست دهد.

حتما بخوانید:  چرا پول بدهید؟ هر چقدر نیاز دارید بردارید

شایان ذکر است، مرسدس EQS دارای ضریب درگ ۰.۲۰ است که کمترین میزانی است که تا به حال در یک خودروی تولیدی دیده شده است. مرسدس همچنین قرار است چگالی انرژی باتری Vision EQXX را در مقایسه با مرسدس EV پرچمدار ۲۰ درصد بیشتر کند. همچنین گفته می‌شود این خودرو برد حرکتی بیش از ۱۰۰۰ کیلومتر را با یک بار شارژ ارائه می‌دهد. البته باید اشاره کرد که مشخصات برد اولیه VISION EQXX زمانی که برای اولین بار معرفی شد، ۱۲۰۰ کیلومتر بود. به هر حال انتظار می‌رود که مشخصات بیشتری از این خودرو، در طی روز‌های آینده منتشر شود.

شاهکار جدید و مرموزِ مرسدس بنز

شاهکار جدید و مرموزِ مرسدس بنز

شاهکار جدید و مرموزِ مرسدس بنز

شاهکار جدید و مرموزِ مرسدس بنز

شاهکار جدید و مرموزِ مرسدس بنز

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *