مایلی‌کهن: بله اینجا سیرک است آقای کی‌روش! مایلی‌کهن: بله اینجا سیرک است آقای کی‌روش! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مایلی‌کهن: بله اینجا سیرک است آقای کی‌روش!

مایلی‌کهن: بله اینجا سیرک است آقای کی‌روش!

ورزش سه: میک مک درموت روزگذشته درمصاحبه ای درباره حمید استیلی مدیرتیم ملی امید و یکی از بازیکنان مطرح تاریخ فوتبال ایران حرف هایی زد که واکنش های زیادی را برانگیخت.

دستیار اهل ایرلند شمالی کی روش که مهمترین بخش رزومه اش حضور در تیم ملی ایران و باشگاه استقلال است درباره مرکز پک و حرف های حمید استیلی گفت:« به نظر می رسد استیلی تیم ملی را با سیرک اشتباه گرفته است.»

این حرف های تند و توهین آمیز دستیار کارلوس کی روش هرچند با توجه به مسایل رسانه ای سرمربی تیم ملی ، از سوی برخی رسانه های پرمخاطب نادیده گرفته شد اما چهره های فوتبالی از جمله شخص محمد مایلی کهن سرمربی سابق تیم ملی فوتبال به آن پاسخ دادند.

محمدمایلی کهن درباره حرف های دستیار کارلوس کی روش گفت:«آقای کی روش درست می گوید. اگر فوتبال ایران سیرک نبود نمی توانستیم در خدمت ایشان و دستیارش باشیم.»

او در ادامه و در پاسخ به حرف های مربی اهل ایرلند شمالی کی روش گفت:« همه می دانند این حرف ها ، حرف های بالاسری شماست. من هم می گویم اگر فوتبال ما سیرک نبود امثال شما نمی توانستید هشت سال در این مملکت هرکاری دلتان می خواهد انجام بدهید.»

سرمربی سابق تیم ملی ایران همچنین درباره حرف های کی روش که گفت «پک» میراث من برای شما است گفت:« خب یک سوال هست ؛ ایشان مهندس یا کارگر ساختمان است که این حرف ها را می زند؟طوری از پک می گوید انگار خودش آنرا ساخته است.»

هافبک و مربی سابق پرسپولیس همچنین در ادامه گفت:« بگذارید اینجوری بگویم. ما زمانی که دبیرفدراسیونی داشتیم به نام هوشنگ دیده بان…بروید تحقیق کنید ببینید هوشنگ دیده بان چه کسی بوده و دبیر فعلی فدراسیون را رزومه و بیوگرافی اش را در بیاورید و با آقای دیده بان مقایسه کنید.»

حتما بخوانید:  پیش‌بینی یخبندان ۱۰ روزه در دی ماه

مایلی کهن افزود:« زمانی فرانک اوفارل که سرمربی تیم منچستر بود…تاکید می کنم اوفارل «سرمربی» تیم منچستریونایتد بود و آمد سرمربی تیم ملی ایران شد. برای این مربی بزرگ اما چارچوبی وجود داشت که در طول سال یک ماه فقط می تواند مرخصی برود و بقیه اش را باید در خدمت تیم ملی باشد.

اما در حال حاضر سرمربی تیم ملی بیشتر مواقع نیست و شرایطی را به وجود آوردند که کسی حق صحبت در این رابطه نداشته باشد. همه باید در خدمت تیم ملی باشند و سکوت کنند؛ این شرایطی است که در حال حاضر در آن هستیم. مصاحبه آخر آقای سرمربی به خوبی نشان داد که او چقدر راه را خوب یادگرفته است.»

محمد مایلی کهن با تایید این موضوع که رسانه ها و برنامه های پرطرفدار از کی روش حمایت می کنند و هیچ انتقادی را از او انجام نمی دهند گفت:« من باید چیزی را بگویم، درست است که آقای فردوسی پور در این مدت خیلی کارهای بدی انجام داده اما بالاخره یکی از جوانان شایسته ایرانی است و قابلیت بالایی دارد. در اینکه او آدم بااستعداد و توانایی است شکی نیست اما خب درمورد هواداری اش از کی روش دیگر نمی توان کاری کرد.»

مایلی کهن در پایان با بیان مشکلات موجود در مدیریت ورزش ایران گفت:« من یک اشتباهی کردم به وزیرورزش گفتم که سکوهای ورزشگاه شهید هادیان انزلی و شهید عضدی رشت، روی سرمردم خراب می شود و آن را درست کنید اما الان یک سال و نیم است که این ورزشگاه هنوز سکوهایش بالا نیامده است. جالب است که صحبتی که با یک پیمانکار داشتم می گفت که درست کردن این سکوها شش ماهه انجام می شود. اما الان تازه دارند پایین سکوها را آرماتوربندی می کنند. این وضع ماست . همان سیرکی که می گویند!»

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *