محمد‌حسین فرح‌بخش: حرفم را پس می‌گیرم محمد‌حسین فرح‌بخش: حرفم را پس می‌گیرم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / محمد‌حسین فرح‌بخش: حرفم را پس می‌گیرم

محمد‌حسین فرح‌بخش: حرفم را پس می‌گیرم

انتشار یک کلیپ از محمد‌حسین فرح‌بخش، تهیه‌کننده سینما، در فضای مجازی حاشیه ساز شد.

محمد‌حسین فرح‌بخش: حرفم را پس می‌گیرم

روزنامه «کیهان» در شماره امروز خود در انتقاد از تهیه کننده سینما به دلیل اظهاراتش درباره اهل بیت (ع) نوشت: حسین فرح‌بخش که به سازنده فیلم‌های سخیفی چون «خالتور» و «پا تو کفش من نکن» و… مشهور است، در جریان اختلاف نظر با مدیر یکی از پردیس‌های سینمایی که به درستی مانع از نمایش آثار وی در سینمای خود شده بود، زبان به مهمل‌گویی گشود و الفاظی ناشایست را به روضه‌خوانان و مداحان اهل‌بیت نسبت داد.

این روزنامه در ادامه نوشت: فرح‌بخش، صحبت‌های توهین‌آمیز خود را صراحت کلام دانسته و این گونه توجیه کرده که چون بیانی صریح دارد، این حرف‌ها را بر زبان آورده! البته داشتن صراحت کلام در برابر نجابت دیگران هنر نیست. باید از فرحبخش پرسید آیا جرئت دارد در برابر جریان‌هایی که هزینه فیلم‌هایش را تأمین می‌کنند هم این گونه سخن بگوید؟

حالا و پس از پخش این کلیپ و انتقاد از سخنان این سینماگر، فرح‌بخش، در گفتگو با روزنامه «فرهیختگان» با اشاره به اینکه کلیپی که از او در فضای مجازی بازنشر می‌شود، تقطیع شده است، گفت: «افتخار من این است که نوکر اهل بیت و سیدالشهدا هستم و هر برگ برنده‌ای در زندگی دارم از مجالس اهل‌بیت و از علما و مداحان اهل‌بیت دارم و شکی در آن نیست.

شاید کل دنیا را اختصاصی و ویژه گشته باشم، اما سفر اولی که به کربلا رفتم را با هیچ چیز در تاریخ عوض نمی‌کنم. تکلیف من با تشکیلات سیدالشهدا روشن است. در حال حاضر هم بیشتر از آن که وقتم به کار باشد، در مجالس امام حسین(ع) هستم و از این مجالس استفاده می‌کنم.

حتما بخوانید:  کنایه محمد اصفهانی به احمدی‌نژاد با «هاله نور»

این تهیه‌کننده سینما با اشاره به اینکه صحبت‌هایش در فضای مجازی بازنشر درستی نداشته، گفت: «متاسفانه در فضای ‌مجازی صحبت‌های من به شکل تقطیع شده، بازنشر داشت و چیزی که مرا در این دو روز آزار می‌دهد اینکه برخی از دشمنان آگاه و دوستان نادان علیه تشکیلات اهل‌بیت سوءاستفاده کردند.

فرحبخش با تاکید دوباره‌اش بر اینکه تعابیری که برای کلمه «روضه‌خوان» به‌کار برده، با اشاره به تحریفاتی است که شهید مطهری در کتاب «حماسه حسینی» از آنها یاده می‌کند، گفت: «اگر کسی مشکل دارد و برای این حرف، مرا تهدید کردند، پس به شهید مطهری هم ایراد بگیرید.

محمدحسین فرحبخش در پاسخ به این سوال که بهتر نبود در مصاحبه‌تان، به‌جای استفاده از اصطلاح «روضه‌خوان» که امروز بین مردم دارای معنایی شده که متصل به دستگاه اهل‌بیت است، از کلمه دیگری استفاده می‌کردید، گفت: «اگر به‌خاطر این حرفم به تشکیلات اهل بیت، جسارت یا خدشه وارد شد و بعضی از دشمنان دانا و دوستان احمق سوء‌استفاده کردندمن حرفم را پس می‌گیرم.

وی گفت: امام حسین زن و بچه‌اش را فدا کرد. من کی هستم. آبرو و حیثیتم فدای امام حسین(ع) و حرفم را پس می‌گیرم. اما اعتقادم را پس نمی‌گیرم. اعتقادم همان سخنان مطهری است. اما یک‌سری از آدم‌ها، حرف‌های مرا نشنیده‌اند چون سر و ته حرف‌هایم زده شد و این کلیپ را پخش کردند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *