نتایج اولیه و غیر رسمی از نتایج انتخابات نتایج اولیه و غیر رسمی از نتایج انتخابات | آوتاف
خانه / اخبار داغ / نتایج اولیه و غیر رسمی از نتایج انتخابات

نتایج اولیه و غیر رسمی از نتایج انتخابات

خبرگزاری فارس: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی امشب به پایان رسید تا تکلیف کرسی‌های سبز بهارستان برای آغازی دوباره مشخص شود. از ساعت ۸ صبح دوم اسفندماه تا ساعت ۲۴، واجد شرایط رای گیری در ۲۰۸ حوزه انتخابیه در این انتخابات شرکت کردند و پای صندوق های رای آمدند تا ۲۹۰ نماینده پارلمان یازدهم را با دست به مجلس بفرستند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی وزارت کشور اعلام نشده است. ولی آنچه به صورت غیر رسمی از سوی ستادهای انتخاباتی در استانها و شهرستانها به گوش رسانه ها رسیده است با عبارت در “حال تکمیل” منتشر می‌شود:

نتایج انتخابات در استان یزد:

در حوزه انتخابیه یزد جوکار نامزد اصولگرا و صباغیان نامزد مستقل مایل به اصولگرا پیشتاز هستند.

در اردکان، میبد، به ترتیب دشتی و میرمحمدی نامزدهای اصولگرا در صدر شمارش آرا هستند.

نتایج انتخابات در استان فارس:

در شیراز جعفر قادری، کشکولی، احمدرضا پاک فطرت و ابراهیم عزیزی تا این لحظه پیشتاز هستند.

نتایج انتخابات در استان گیلان:

در تالش، ماسال و رضوانشهر شکری در صدر شمارش آرای اولیه است.

نتایج انتخابات در استان تهران:

پاکدشت: فرهاد بشیری نفر اول رقابت‌ها و پس از وی محمود مظفر دوم

ورامین‌، قرچک و پیشوا: حسین نوش آبادی پیشتاز است، محمد هداوندخانی در رتبه دوم است و مجید شصتی نیز نفر سوم آرا مردم است.

دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولی‌نژاد پیشتاز است و شاهرخ رامین در رتبه دوم است و مصطفی خانزادی در رتبه سوم است.

حتما بخوانید:  پرسپولیس با هموطن برانکو به توافق رسید

رباط‌کریم و بهارستان: حسن نوروزی

شهریار، قدس و ملارد: حسین حق‌وردی

نتایج انتخابات در استان لرستان:

کوهدشت و رومشگان: حجت الاسلام محمدرضا مبلغی

در حوزه انتخابیه بروجرد و اشترینان؛ عباس گودرزی به‌عنوان نفر اول منتخب مردم در مجلس شد.

در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان؛ یحیی ابراهیمی به مجلس راه یافت.

در حوزه انتخابی خرم‌آباد و چگنی؛ محمودوند، ملکشاهی‌راد، بیرانوندی و ویسکرمی به دور دوم راه یافتند.

در حوزه پلدختر، حمیدرضا کاظمی پیشتاز است.

نتایج انتخابات در استان کرمان:

در حوزه کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی پیشتاز است و پس از وی محمدمهدی زاهدی قرار دارد.

در حوزه انتخابیه کهنوج منصور شکراللهی

در حوزه انتخابیه بم حجت‌الاسلام غضنفرآبادی

در حوزه انتخابیه زرند عفت شریعتی

در حوزه انتخابیه رفسنجان حجت‌الاسلام جلالی

در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه علی بختیاری تا این لحظه حائز بیشتری رأی هستند.

شهربابک: غلامعباس رضاحسینی

سیرجان و بردسبر: شهباز حسن پور

جیرفت و عنبرآباد: بهنام سعیدی

نتایج انتخابات در استان قم:

گزارش ها حاکی از پیشتازی امیرابادی، ذالنور و زاکانی کاندیداهای مورد تایید شورای هماهنگی اصولگرایان در شمارش ارا صندوق های روستایی است.

موسی پور و حسینیان در رده های بعدی قرار دارند.

نتایج انتخابات در استان مرکزی:

شازند: احمدی بیغش اصولگرا

دلیجان و محلات حجت الاسلام علیرضا سلیمی اصولگرا

اراک، کمیجان و خنداب : علی اکبر کریمی و محمد حسن آصفری

نتایج انتخابات در استان اصفهان:

اردستان: حجت‌الاسلام صادق طباطبایی‌نژاد (ائتلاف اصول‌گرایان) پیروز

فلاورجان: حجت‌الاسلام ناصر موسوی لارگانی (اصول‌گرا) پیروز

فریدن: حسین محمدصالحی

خمینی‌شهر: حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی (ائتلاف اصول‌گرایان)

گلپایگان و خوانسار: مسعود خاتمی (ائتلاف اصول‌گرایان)

حتما بخوانید:  انتقاد تند کلانتری از مافیای خودروسازی

نایین و خور و بیابانک: الهام آزاد

کاشان و آران و بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد (ائتلاف اصول‌گرایان)

شاهین‌شهر و میمه و برخوار: حسینعلی حاجی‌دلیگانی (ائتلاف اصول‌گرایان)

نطنز و بادرود: رحمت‌اله فیروزی‌پور (ائتلاف اصول‌گرایان)

نجف‌آباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی (ائتلاف اصول‌گرایان)

شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی(مستقل)

لنجان: علی یوسف‌پور (اصول‌گرا)

نتایج انتخابات در استان همدان:

تویسرکان : پیشتازی محمدمهدی مفتح گرایش اصولگرا

نهاوند : پیشتازی شهبازی گرایش مستقل

رزن: پیشتازی وزیری گرایش اصولگرا

اسداباد : پیشتازی آقای سرمدی گرایش اصولگرا

بهار و کبودراهنگ :پیشتازی جعفری گرایش اصولگرا

همدان: حاج بابایی گرایش اصولگرا آقایان نباتی و فلاحی گرایش اصولگرا آقای سید مجتبی حسینی گرایش اصولگرا

نتایج انتخابات در استان خراسان رضوی:

فریمان و سرخس: قاضی زاده پیشتاز استنیشابور ارکانی پیشتاز استتربت جام رحیمی پیشتاز استچناران امامی پیشتاز است

مشهد:قاضی زاده پژمانفر جلوتر از بقیهخانم رحمانی رتبه بعدی

نتایج انتخابات در استان اردبیل:

مشگین شهر: محمود عباس زاده اصولگرا

گرمی: ولی اسماعیلی اصولگراپارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز تا این لحظه: جهانگیرزاده جزو لیست اصلاحاتخلخال و کوثر: تا این لحظه سید غنی نظری از لیست شورای اصولگرایاناردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد

نتایج انتخابات در استان سیستان و بلوچستان:

محمد سرگزی حبیب الله دهمردهسید باقر حسینیفرهاد شهرکی

به ترتیب تاکنون بیشترین آرا را به خود اختصاص داده اند.

نتایج انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد:

کهگیلویه: محمد موحد

بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر

گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون

نتایج انتخابات در استان هرمزگان:

شرق هرمزگان: حسین رییسی جبهه پایداری

غرب هرمزگان: احمد جباری

آخرین آمار تجمیع حوزه مرکزی هرمزگان (صندوق‌های کوچک قشم، بندرعباس و حاجی‌آباد) به ترتیب:

حتما بخوانید:  تکذیب یک شایعه در مورد آیت‌الله مکارم

احمد مرادیمحمد آشوریمنصور آرامیپرویز سالاریحسین هاشمی

نتایج انتخابات در استان البرز:

ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: علی حدادی پیشتاز است و محمود بهمنی نفر دوم است.

نتایج انتخابات در استان خراسان جنوبی:

بیرجند، درمیان و خوسف:حسین خسروی‌اسفزار

فردوس، طبس، بشرویه و سرایان: مجید نصیرایی قاین و زیرکوه: سلمان اسحاقی

نهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی

این گزارش در حال تکمیل است

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *