«نرگس محمدی» به مرخصی آمد «نرگس محمدی» به مرخصی آمد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / «نرگس محمدی» به مرخصی آمد

«نرگس محمدی» به مرخصی آمد

خبرگزاری ایسنا: وکیل مدافع نرگس محمدی از موافقت با مرخصی سه روزه موکلش خبر داد.

محمود بهزادی در رابطه با آخرین وضعیت موکلش، گفت: نرگس محمدی امروز به دلیل اطلاع از وضعیت نامساعد پدرش به مرخصی آمد و تا شنبه نیز باید به زندان باز گردد.

وی عنوان کرد: موکلم در حال حاضر در مسیر زنجان است و دلیل موافقت با مرخصی او نیز وضعیت جسمانی‌ پدرشان بوده است.

«نرگس محمدی» به مرخصی آمد

وکیل مدافع نرگس محمدی خاطر نشان کرد: موکلم شرایط برخورداری از آزادی مشروط را دارد اما هنوز با این درخواست او موافقت نشده است و ما امیدواریم به دلیل موافقت با مرخصی او به زودی با آزادی مشروط او نیز موافقت شود.

بهزادی در پایان با اشاره به میزان محکومیت باقی‌مانده از موکلش، گفت: حدود سه سال و چند ماه از میزان محکومیت موکلم باقی‌مانده است، اما با توجه به این‌که بیش از دو سوم دوران محکومیت خود را گذرانده، می‌تواند از آزادی مشروط استفاده کند.

بهزادی پیشتر درباره وضعیت پرونده « نرگس محمدی» گفته بود: موکلم به اتهام تاسیس کمپین لگام (لغو گام به گام اعدام)، به عنوان جرم اصلی و چند پرونده تجمیع شده دیگر نهایتاً به ۱۰ سال حبس قطعی محکوم شده است.

۶ سال و ۴ ماه از مدت بازداشت موکلم می گذرد و حدود ۳ سال و ۸ ماه از مدت محکومیتشان باقی مانده است. این در حالی است که با وجود امکان استفاده از آزادی مشروط برای موکلم، علی‌رغم درخواست آزادی مشروط، متاسفانه تاکنون با آن موافقت نشده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  ترامپ مراسم تحلیف بایدن را تحریم کرد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *