واکنش‌ کاربران فضای مجازی به طرح سربازی ۵ساله واکنش‌ کاربران فضای مجازی به طرح سربازی ۵ساله | آوتاف
خانه / اخبار داغ / واکنش‌ کاربران فضای مجازی به طرح سربازی ۵ساله

واکنش‌ کاربران فضای مجازی به طرح سربازی ۵ساله

برترین‌ها: روز گذشته ابوالفضل ابوترابی، طراح طرح «اصلاح قانون سربازی» در مجلس، گفت این طرح افزایش مدت‌زمان سربازی از دو سال به پنج سال را دارد و بعد از دو سال اجباری، سه سال بعدی اختیاری است. در ادامه واکنش کاربران به این طرح را ببینید.

واکنش‌های توئیتری به طرح سربازی ۵ساله

* قبلا از سربازی برمیگشتی میگفتن برات یه دختر خوب نشون کردم. بعد این قانون وقتی از سربازی برگشتی میگن بیا برات یه قبر خوب نشون کردم

* سربازی از ۲ سال میخواد بشه ۵ سال الان فقط فرمانده ها از قضیه ناراحتن چون باید ۳ سال بیشتر چک بخورن

* سربازی اختیاری پنج ساله(دو سال اجباری و سه سال اختیاری) چه صیغه ایه دیگه؟ اون که مایه داره پولشو بده اونیم که نداره به جا دو سال پنج سال بره؟ این الان کجاش عدالته؟

* قربان مدتیست ملت به سربازی اجباری اعتراض دارن، چه کنیم؟!

* اعلام کنید سربازی ۵ سال میشود ۲ سال اجباری سه سال اختیاری، اگر گرفت که بعد آن سه سال را هم اجباری میکنیم ولی قابل فروش مانند طرح ترافیک و زوج و فرد و… اگر نگرفت می گوییم بخاطر مردم طرح لغو شد و بدینسان هم بر سر ملت منت میگذاریم هم موجب شادی و نشاط در جامعه میشویم…

* نمیدونم جزئیات این طرح چیه و تصویب میشه یا نهولی اینو میدونم کسی که حرف از ۵ سال سربازی میزنه هیچ تصوری از عصر حاضر نداره و احتمالا در دوران صفوی بسر میبره!اصلا این هیچی، طرف فکر ازدواج و اشتغال پسری که پنج سال سربازی میره نیست!؟ دقیقا چه فکری کرده و طرح داده. اصلا میتونسته فکر بکنه؟!

حتما بخوانید:  بحرین: ایران علیه ما اعلام جنگ کرد

* خلاصه‌ی طرح: ۲ سال اجباری سرجاشه، بعدش یا پول زور میدین یا سه سال دیگه هم باید خدمت کنین!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *