چرا خبر سردار پخش زنده نشد؟ چرا خبر سردار پخش زنده نشد؟ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / چرا خبر سردار پخش زنده نشد؟

چرا خبر سردار پخش زنده نشد؟

برترین‌ها: صبح امروز ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای با اعلام اشتباه در سرنگونی هواپیما، اطمینان کامل داده بود تا با پیگیری دلایل این اشتباه مرگبار مانع از تکرار آن شود و با مسببان و مقصران برخورد لازم انجام شود. در بند ۵ این بیانیه هم آمده بود:« 5 ــ همچنین ابلاغ گردید تا در اسرع وقت مسئولین مربوطه در سپاه با حضور در رسانه ملی توضیحات مشروحی را به مردم شریف ارائه نمایند.»

از ساعتی پیش خبر داده شد که فرمانده نیروی هوافضای سپاه در نشستی خبری به بررسی دلایل این خطا خواهد پرداخت و درباره آن با رسانه‌ها صحبت خواهد کرد. نشستی که خبر آن در دقایق پیش مخابره و در رسانه‌ها منتشر شد. خبر سقوط هواپیما مهمترین خبر روز ایران است و در دنیا بازتاب بسیاری دارد، اما شبکه خبر صحبت‌های سردار حاجی‌زاده را پس از اتمام و به صورت غیرزنده پخش کرد. این در حالی بود که در زمان این نشست، با زیرنویسی به عنوان این که منتظریم تصاویر به دست‌مان برسد و آن را برای شما پخش کنیم، اطلاع‌رسانی می‌کرد.

سوال این است که در این شرایط، چرا باز هم سیما از پخش زنده خودداری کرد. مطمئنا گفتن این که امکانات تکنیکی وجود نداشته غیرقابل قبول است. کاش توضیح داده می‌شد که پس از این فاجعه حتی حرف‌های فرمانده هوافضای سپاه را هم نمی‌شد با اطمینان و بدون نگرانی به شکل زنده پخش کرد یا نکته دیگری در میان است؟ درک نگرانی‌ها و انتظارات مردم سخت است؟

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  پرسپولیس با هموطن برانکو به توافق رسید

درباره ی مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *