۱۰۰دلار پاداش برای تزریق واکسن کرونا! ۱۰۰دلار پاداش برای تزریق واکسن کرونا! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ۱۰۰دلار پاداش برای تزریق واکسن کرونا!

۱۰۰دلار پاداش برای تزریق واکسن کرونا!

جماران: جوانان آمریکا چندان تمایلی به واکسیناسیون کرونا از خود نشان نمی‌ دهند. حال فرماندار ایالت ویرجینیای غربی چاره‌ ای اندیشیده است.

به نقل از خبرگزاری آلمان، در شرایطی که در بسیاری از کشورهای جهان، کمبود واکسن کرونا به چالشی جدی تبدیل شده، آمریکا با مشکل عدم استقبال بخشی از مردم به دریافت واکسن کرونا روبرو است.

در حالی که سخن از فروش واکسن کرونا به شهروندان در برخی از کشورها به میان آمده، آمریکا برای تزریق واکسن کرونا به متقاضیان پاداش در نظر گرفته است.

۱۰۰دلار پاداش برای تزریق واکسن کرونا!

«جیم جاستیس» فرماندار ایالت ویرجینیا غربی برای همه کسانی که بین ۱۶ تا ۳۵ سال سن دارند، پاداشی ۱۰۰ دلاری در نظر گرفته است. قرار است این افراد در صورت پذیرش تزریق واکسن کرونا، اوراق بهادار به ارزش ۱۰۰ دلار (۸۵ یورو) دریافت کنند.

فرماندار ایالت یاد شده اعلام کرد که موفقیت در مقابله با ویروس کرونا منوط به آن است که دست‌ کم ۸۰ درصد جوانان این ایالت نیز حاضر شوند در برابر این ویروس واکسینه شوند.

جیم جاستیس گفت: در چنین حالتی میزان واکسیناسیون مردم این ایالت به بیش از ۷۰ درصد خواهد رسید و از این منظر، ایمنی جمعی در برابر همه‌ گیری کرونا ممکن می‌ شود.

تاکنون ۵۲ درصد شهروندان بالاتر از ۱۶سال در این ایالت در برابر کرونا واکسینه شده‌اند. فرماندار این ایالت گفت حتی به کسانی که تا کنون واکسن کرونا دریافت کرده‌ اند نیز پاداش یکصد دلاری تعلق می‌ گیرد.

هزینه توزیع این اوراق بهادار از محل بسته مالی ۱۸۰۰ میلیارد دلاری دولت بایدن برای ایجاد رونق اقتصادی تامین می‌ شود.

حتما بخوانید:  توئیت معنادار یک نماینده مجلس علیه ترامپ

تاکنون ۱۴۱ میلیون نفر از مردم آمریکا دست‌ کم یک دوز واکسن کرونا دریافت کرده‌ اند. شمار کسانی که دو بار واکسن کرونا دریافت کرده‌ اند بیش از ۹۵ میلیون نفر اعلام شده است.

دولت بایدن اعلام کرد که تا پایان ماه مه، واکسن کافی برای تزریق ۲۶۰ میلیون شهروند بالاتر از ۱۶ سال این کشور در دسترس خواهد بود.

آمریکا ۳۳۰ میلیون نفر جمعیت دارد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *