مجیدی، استقلالی‌ها را به ورزشگاه دعوت کرد! مجیدی، استقلالی‌ها را به ورزشگاه دعوت کرد! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مجیدی، استقلالی‌ها را به ورزشگاه دعوت کرد!

مجیدی، استقلالی‌ها را به ورزشگاه دعوت کرد!

خبرگزاری تسنیم: فرهاد مجیدی، سرمربی آبی‌ها پس از تساوی یک – یک تیم فوتبال استقلال مقابل فجرسپاسی شیراز در هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم باید تشکر ویژه از حراست و پلیس شیراز داشته باشم که آرامش را به استقلال منتقل کردند.

باید از جامعه ورزش و فوتبال به خاطر ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها تشکر کنم، چون امروز شاهد حضور تماشاگران زیادی در ورزشگاه بودیم! از سازمان لیگ و فدراسیون می‌خواهیم قبل از بازی استقلال را در جریان حضور تماشاگران بگذارند تا اگر حضور تماشاگران آزاد شده است تماشاگران ما هم به ورزشگاه بیایند. اگر بحث کرونا و پروتکل‌های بهداشتی تمام شده است به باشگاه استقلال اعلام کنند. خوشحال شدم تماشاگران خونگرم شیرازی در ورزشگاه بودند. به جامعه ورزش تبریک می‌گویم و از تماشاگران استقلال می‌خواهم برای بازی بعدی به ورزشگاه بیایند.

مجیدی: اگر حضور تماشاگر آزادِ، به ما هم بگویید!

وی افزود: در کل نود دقیقه بازی تیم برتر میدان بودیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم که تبدیل به گل نکردیم. زشت‌ترین گل لیگ را خوردیم و از زننده گل بپرسید نمی‌داند گل را با کجایش زده است! وقتی از موقعیت‌های‌مان استفاده نکنیم، نتیجه‌اش گلی می‌شود که خوردیم. از کیفیت بازی بازیکنان به خصوص در نیمه اول راضی بودم، آنهم در این زمین. گل دقیقه ۹۵ هم جزو اتفاقات بازی است. این بازی دیگر تمام شده است و تمرکزمان را برای بازی بعدی می‌گذاریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره قضاوت داور در دیدار این تیم مقابل فجر تصریح کرد: ترجیح می‌دهم درباره بازی صحبت نکنم. همه دیدند چه اتفاقی افتاد و محمد نوری‌فر (مدیررسانه‌ای استقلال) در این زمینه صحبت کرد.

حتما بخوانید:  رویداد عجیب در دنیا؛ تولد ۹ نوزاد زنده و سالم

مجیدی درباره وضعیت نامطلوب زمین و تعویض‌هایی که در نیمه دوم انجام داد، گفت: تعویض‌های ما خوب بودند. وقتی فجر گل دریافت کرد از بازی بسته خارج شد و فضای بیشتری داد. ما هم سعی کردیم از بازیکنان سرعتی استفاده کنیم. فجر روی ضربات ایستگاهی به گل رسید و نمی‌دانم آنها چند ضربه در چارچوب زدند. ما باید از موقعیت‌های‌مان استفاده می‌کردیم که نکردیم.

وی در مورد عملکرد روی ژستد مهاجم فرانسوی در این دیدار خاطرنشان کرد: ژستد خیلی خوب بازی کرد و از عملکرد او راضی بودم. او در نیمه اول فوق‌العاده بود، اما در نیمه دوم همانطور که گفتم فجر پس از گلی که خورد، از بازی بسته خارج شد و سعی کردیم از بازیکنان سرعتی استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره سالگرد مرحوم منصور پورحیدری گفت: ای کاش منصورخان بود و این روزها کنار استقلال حضور داشت. پدر استقلال سال‌ها کنار تیم نیست، اما یاد و خاطره او برای ما و هواداران زنده است. واقعاً حسرت می‌خورم. کاش منصورخان و ناصرخان (حجازی) بودند و مربیگری شاگردشان را می‌دیدند. اگر این دو عزیز بودند واقعا هیچ غصه‌ای نداشتم. آنها در میان ما نیستند، اما یاد و خاطره‌شان همیشه زنده می‌ماند.

مجیدی در پاسخ به این سؤال که آیا نوید این را می‌دهد که استقلال به دوران اوج خودش باز می‌گردد، گفت: به هواداران قول می‌دهم همه تلاشم را انجام می‌دهم و مطمئن باشند تیم خوبی داریم و از نظر مدیریتی مشکل نداریم. باید از آجورلو تشکر کنم که این مدت سنگ تمام گذاشت. هواداران مطمئن باشند در ادامه فصل نتایج خوبی کسب خواهیم کرد.

حتما بخوانید:  میزبانان جام جهانی ۲۰۲۶ مشخص شدند

به گزارش تسنیم، محمد نوری‌فر مدیررسانه‌ای استقلال پیش از شروع نشست خبری به برخی از اظهارنظرهای مربیان تهرانی در نشست‌های خبری برای راه انداختن جنگ روانی به دلیل گرفتن پنالتی برای تیم‌ها اعتراض کرد و از طرف باشگاه استقلال اعلام کرد داور امروز شایسته این بازی بوده و همچنین تأکید کرد گل ارسلان مطهری آفساید نبوده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *